Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Burada benzin bedava..!

schumi

Kayıtlı Üye
9ljss3.jpg
29lzryw.jpg
2llf0h2.jpg
2llmt7k.jpg

Yeni maket benzin istasyonum.. :) BP shoplarda 19,90 tl ye aldım. Yapması çok zevkli,meraklısına tavsiye ederim.. :)

Çok güzel hemen almalıyım. Bir kac sorum olacak,

1. Seat Leon yanında mı veriliyor yoksa ekstra mı alınacak ?
ve 2. sorum ise şu, malzeme kalitesi nasıl, saglamlık açısından soruyorum. Evde ufaklık var malum cabuk kırılacak bir şey olmaması iyi olur... şimdiden tskler

Çok güzel hemen almalıyım. Bir kac sorum olacak,

1. Seat Leon yanında mı veriliyor yoksa ekstra mı alınacak ?
ve 2. sorum ise şu, malzeme kalitesi nasıl, saglamlık açısından soruyorum. Evde ufaklık var malum cabuk kırılacak bir şey olmaması iyi olur... şimdiden tskler

1.Seat Leon yanında verilmiyor malesef,bende vardı.. :)
2.Malzeme kalitesi iyi fakat parça parça birleştirme yapıldığı için çok ufak çocuksa eğer maketi dağıtıp,kırabilir tabikide...

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

çok beğendim. oynarım ben bununla :cabrio:eek:

Yapması yaklaşık 2 saatimi aldı fakat çok zevkli,çocukluğa götürüyor insanı.. :D

tesekkur ederim bilgilendirme için. Ufkalık 2 yasında henuz :) cokta zeki alalım bakalım ne olacak :)

Geri
Üst Alt