Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bunun Neresi 16 Valf

bende KİLİMETREYE takıldım puhahapuhaha

çoğu o kutucukları rastgele işaretliyor zaten..şükredin foto koymuş :) bu arada bu kasa leonların ön konsol ne kadar garipmiş..teyibin oralar yani..

araba ne kadar yıkık yalnız ya ewlerden uzak aman deyimpuhaha yalnız arka sileceğe bittim he bide motorun üstünde neden kapak warda bizde yok bunun cewabını werebilirmisin bana:D

Kadir 2006 ların ilk satışa sunulanlarında Standart Vardı o Motor Muhafaza Kapagı Yanlış Hatırlamıyosam..

Bizde Para Verip Aldık Ama Gayet memnunum Haketti O parayı o Kapak Zira Altındaki Kablo Kaabalıgı Kayboldu Motoru Ayırdı Diger Aksamdan Ayrıca Sese de Etkisi Oldugunu Söyleyebilirim olumlu Yönde..

Bknz...

Ekli dosyalar

• DSC04774.jpg
    DSC04774.jpg
    89.7 KB · Görüntüleme: 10
Kadir 2006 ların ilk satışa sunulanlarında Standart Vardı o Motor Muhafaza Kapagı Yanlış Hatırlamıyosam..

Bizde Para Verip Aldık Ama Gayet memnunum Haketti O parayı o Kapak Zira Altındaki Kablo Kaabalıgı Kayboldu Motoru Ayırdı Diger Aksamdan Ayrıca Sese de Etkisi Oldugunu Söyleyebilirim olumlu Yönde..

Bknz...
dediğin gibi birsürü kalabalığı saklamış. pahalı bir parçamıdır bu?

Geri
Üst Alt