Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bunu yapan adama ne denir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

freesezar

Kayıtlı Üye
bugün kapımın önünde duran arabamı ağzımı bozmak istemiyorum ama mal indirmeye yanaşan yada yanaşamayan öküz tırcı bu hale getirdi allahtan
ben işteydim yoksa ağzını burnunu indirirdim komşular görmüş hanıma haber vermişler rapor falan tutulmuş karşı taraftan karşılamak istiyorum anlaşmalı servisler halleder mi acaba?
imag0138e.jpg
[/URL][/IMG]
imag0139b.jpg
[/URL][/IMG]

geçmiş olsun Allahtan evde değilmişsin..raporunla karşı taraftan halledilir sanırım

geçmiş olsun.allahtan araba kaldırımdaymış birde kaldıırımda olmasa...

Geçmiş olsun..

Aklıma the O.C. isimli dizi geldi , o tırcı sayesinde

geçmiş olsun..can sıkıcı bi durum.. :(
rapor varsa, servise gidip kaskodan dosya açılır, raporun sonucu zaten park halinde olduğu için aracınız sizin lehinize olur..aracınız yapılır sonrasında rapor sonucuna göre de kaskonuz karşı tarafın trafik sigortasından parasını alır..uğraşmanız gereken bişi yok zaten..

geçmiş olsun..can sıkıcı bi durum.. :(
rapor varsa, servise gidip kaskodan dosya açılır, raporun sonucu zaten park halinde olduğu için aracınız sizin lehinize olur..aracınız yapılır sonrasında rapor sonucuna göre de kaskonuz karşı tarafın trafik sigortasından parasını alır..uğraşmanız gereken bişi yok zaten..

saol yarın gidip bi konuşacağım servisle bakalım ne diyecekler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt