Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bunu yapan adama ne denir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Her ne sebeb olursa olsun meslaktaslarim konusunda bu sekilde konusmaniz hos degil bende tirciyim ve ayni zamanda 5 tanede soforum var o adam senin arabni bu hale getirdiyse senin bi kabahatin yokmudur acaba. Bu zamanda kimsi kimsenin malina zarar vermez.

Her ne sebeb olursa olsun meslaktaslarim konusunda bu sekilde konusmaniz hos degil bende tirciyim ve ayni zamanda 5 tanede soforum var o adam senin arabni bu hale getirdiyse senin bi kabahatin yokmudur acaba. Bu zamanda kimsi kimsenin malina zarar vermez.

ben bütün tırcılar şöle yada böyle demedim sen neden üstüne alıyosun ki? ayrıca küfürde etmedim sıkıntı mı var?

ya allah allah sanane arkadaşım istedğim yere koyarım sana mı düştü sıkıntısı?

ayrıca tırın sehir içinde sokak arasında ne işi var

tır bu ticari eşya taşımaya yarayan bir araçtır ve adam muşterisi ile papaz olmamak için eli mahkum girecek buna ne sen engel olabilirsin nede trafik polisi. ukome eğer 7.5 ton ve uzeri araç giremez diye levha koyarsa o zaman giremez. senin gibi vurdum duymaz insanlar yuzunden de adam takınca vay tırcı şöyle vay tırcı böyle. araban yaya kaldırımının uzerinde duruyor. orası yayaların yurumesi için ama maalesef senin gibi insanlar yuzunden yayalar kaldırımlarda yuruyemez hale geldiler. bana duşen sıkıntı bu bende 8 yıldır araba 3 yıldırda tır kullanıyorum. hatalı park yapmış insanlar yuzunden o şöförlerin neler çektiği dönecem diye çektiği sıkıntılar umurundamı yada genel konusayım kimin umurunda adam bir yerden dönmek için kaybettiği vakitle yeri geliyor gumruk yaptırma suresini geçiriyor yeri geliyor haftayı kaçırıyor. göruyormusun nasıl sıkıntılarım varmış. bu sadece benim değil bir de sen karşına bir tır şöföru al dinle bakalım neler çekiyorlar.

öncelikle çok çok geçmiş olsun...bende bir tır filosu yöneticisi olarak ikinizide anlıyorum ama cana gelecegıne mala gelsın diyelim.ayrıca kimse ısteyerek ve kasten bunu yapacağını snamıyorum hele bu bir tır şöförüyse tekrar geçmiş olsun..bazen bu tür ihmalsizlikler oluyor..bunu bir tır şöförüne mal etmektense bence arkadaşım hani bu sokaktan gecen tır değilde bir itfaye yaptıgını düsünürsen kendi vijdanını biraz daha rahatlatmış olursunn..tekrar geçmiş olsunn..

öncelikle çok çok geçmiş olsun...bende bir tır filosu yöneticisi olarak ikinizide anlıyorum ama cana gelecegıne mala gelsın diyelim.ayrıca kimse ısteyerek ve kasten bunu yapacağını snamıyorum hele bu bir tır şöförüyse tekrar geçmiş olsun..bazen bu tür ihmalsizlikler oluyor..bunu bir tır şöförüne mal etmektense bence arkadaşım hani bu sokaktan gecen tır değilde bir itfaye yaptıgını düsünürsen kendi vijdanını biraz daha rahatlatmış olursunn..tekrar geçmiş olsunn..

hangi firma abdullah bey?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt