Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bunu açıklayabilecek olan varmı?

bencede baskıbalata. aynını önceki aracım focus ta yaşamıştım.

Volan göbeği problemi bu.. çok üzerine gitmeyin yolda bırakır..

başına çok daha masraf açar eğer sorunun baskı balata ise en kısa zaman içinde değişim şart

bu baskı balata kacırması değil.. Volant göbeğindeki darbe emici mekanizmanın arızalanması sonucu tork bindiğinde kaçırıyor.. her kacırmasında daha da gevsiyor.. zamanla hiç tutmuyor..

Teşekkürler yardımlarınız için, en erken hafta sonu bir ustaya yada servise gidebileceğim artık.. Zaten arabaya binmiyorum, bana önerebileceğiniz, bildiğiniz bir usta yada servis varmı?

Taksim.. Avrupa yakasında bildiğiniz işten iyi anlayan yer varsa uzak kalsa da önemli değil giderim..

Bu arada kırmızı ışıkta veya herhangi bir şekilde durunca da ayağımı debriyajdan çektiğimde bir acayip ses geliyor, sanki sürtünme sesi gibi.. Debriyaja tekrar basıp çektiğimde ise ses kesiliyor..

Maslak Oto Sanayide, 2. kısım 8. sokakta, Akif Kahraman, 0212 286 7373, kaliteli işçiliği var, dürüst, sadece Vw grubunda çalışıyor, selamımızı söyleyin.

Geri
Üst Alt