Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bunu açıklayabilecek olan varmı?

Abi debriyaj kavraya kadar biraz gaza yükleniyorsun tam kavradığında araç hızlanmaya geçikmeli olarak başlıyor.Muhtemelen debriyaj bitmek üzere ben Ereğlide yolda kalmıştım:D

xx

Bu dediğim olay zaten gaza ani yüklenmelerde oluyor yoksa normal şekilde yüklenince kaçırma yok, istikrarlı şekilde hızlanmaya başlıyor..

Balata bitip, volanta da zarar vermeden önce, ehil bir ustaya kontrol ettirin, bitiyorsa değiştirin.

Teşekkürler arkadaşlar.. Yeni konu açmak istemedim buradan sorayım; İstanbulda öncelikli olarak avrupa yakasında bana önerebileceğiniz, özel servis veya usta var mı? Birde bana ne kadara mal olur acaba? sadece balata ise çok fazla bir masrafı olmaz sanırım..

aracınız hayırlı olsun...

baskı balatanız kaçırıyor bu şekilde başka bi problemi corolla varı amcamda onda yaşamıştık

astramda yaşamıştım baskı balata kaçırıyor...yine de ehil birine danışmalı

MAslak oto sanayide bir Vw grubu ustası ile tanıştım, kaliteli bir mekan.Yerini biliyorum ama adres telefonu bilmiyorum. İsterseniz alır yazarım.

Baskı balatadan dolayıdır yüksek ihtimalle ama genede bi ustasına göstermek lazım hemde acilen.

Geri
Üst Alt