Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Bunları nasıl sökebilirim??

Konu, 'Teknik Destek' kısmında axibo tarafından paylaşıldı.

1. axibo

axibo SCW Üyesi

101
    42
    28
    arkadaslar merhaba aracımda hıcmı hıc hosuma gıtmeyen krom cam cıtaları , krom ayna ve krom kapı kolu var...bunları bı sekılde cıkarıcam ama nasıl olacak cok saglam gorunuyor. bıraz zorladım ama yok gelmiyor ..sızce nasıl sokerım bunları en az hasarla:) buyuk ıhtımalle sılıkonla yapısmıs dıye tahmın ediyorum yada krom parcaların kendı yapıskanıda olabilir...resımlerdekı parcalara bakabılırsınz SEAT-LEON-Ayna-Kapagi-2-Prc-Abs-Krom-2000-gt__37522824_0.jpg 01-6504042.jpg 1517901-6504141.jpg

2. firozat

firozat SCW Üyesi

717
    377
    63
    Ayna kapakları dışardan fön makinası ile ısıtırak sökülebilir sanırım.

Bunu beğendi. 2 kişi bunu beğendi.
  3. mrtctn

mrtctn SCW Üyesi

46
    13
    8
    Isıtabilirsin veya bence daha etkili bir yöntem misina yardımıyla çıkarabilirsin.

Bunu beğendi. 1 kişi bunu beğendi.
  4. Leonm@nia

Leonm@nia SCW Üyesi

3.856
    1.633
    113
    +1

5. seckin2001

seckin2001 Avrupa Bölge Sorumlusu

2.027
    1.677
    113
    Sökmen yerine boya yada plastdip diyebi bi olay var onu araştır ben boyamistim onla

6. #ismail

#ismail SCW Üyesi

4.550
    1.705
    113
    alt tarafa zarar vermemek için dikkatli olmak gerekir. kolay gelsin
    bunlar ince çift taraflı bantla yapıştırıldıysa zarar verebilir. ya da kendinden yapışkanlı ise alt tarafta yapışkan kısmın izi kalacak. ısıtılarak söküm işlemi bile yapılsa çok uzun süre üzerinde kalmışsa iz kalır. sonradan uğraşmak zorundasınız

7. axibo

axibo SCW Üyesi

101
    42
    28
    sanırım her turlu ız kalacak hadı aynayı kapı kolunu boyatırız caresı var . cam cıtalarını ne yapıcam boyada olmaz soluk soluk durur sanırım

8. EarthQueck

EarthQueck SCW Üyesi

71
    21
    8
    600 aynalar cıtaların fiyatını bilmiyorum kapı kollarınıda o ikisini kırınca bedavaya yaparlar zaten :D

Bunu beğendi. 2 kişi bunu beğendi.
  9. bora55

bora55 SCW Üyesi

1.687
    839
    113
    kapı kolları ve aynalar için birşey diyememde bu cam kenarlarında ki çıtalar arabada güzel duruyor gbi geliyor bana...

10. axibo

axibo SCW Üyesi

101
    42
    28
    naptın kardesim sen yaa:) on kotu ıhtımal ustunde kalır aynayı kırmam onun ıcın:)

Sayfayı Paylaş