• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Bunlarda benim rott'larım

kurtbil

Kayıtlı Üye
Maşallah korkutucu imajlarına göre çok tatlılar :)

mikropca

Kayıtlı Üye
İstedikleri zaman çok fazla korkutucu olabiliyorlar ama genelinde çok tatlı ve şapşallar :)

yukcell88

Kayıtlı Üye
Ben bu hayvanları bir türlü tanıyamadım. Sahiplerine karşı epey uslu bunu biliyorum, ama görünüşleri insanı korkuya sevkediyor ki köpekler karşısındakinin korktuğunu anlarlar. O zaman bir saldırganlaşma eğilimleri olmuyor mu?

mikropca

Kayıtlı Üye
Emre şimdi şöyle bahsedeyim, hani hep hayvanların saldırganlıkları ile alakalı yorumlarda geçer ya '' köpeğin cinsi değil eğitimi önemlidir'' diye gerçekten bu çok doğru bir söz. Öyle insanlar var ki köpeklerini korkuyla büyütüyorlar, vahşilikle büyütüyorlar sonrada o köpeğin cinsi ne olursa olsun beklenmedik saldırganlıkta bulunabiliyorlar. Benim köpeklerime anne sütünden beri her şekilde eğitimi vermeye çalıştım ve şu anda herşeyin kontrolü bende. Yeri geldiği zaman inanılmaz koruma iç güdüsü ile saldırgan olabiliyorlar yeri geliyor çocukların yanında çok laçka olabiliyorlar.

Ama rott'un genel kişilik yapısı itibari ile sadece tek kişiyi sahipleniyorlar ve onun üzerinde çok hassas oluyorlar tek dikkat edilmesi gereken konu bu.

ceycey11

Kayıtlı Üye
pek şekerler maşallah burada fotoyu sen mi çektin beklenti içindeler diller dışarda :)

yukcell88

Kayıtlı Üye
Emre şimdi şöyle bahsedeyim, hani hep hayvanların saldırganlıkları ile alakalı yorumlarda geçer ya '' köpeğin cinsi değil eğitimi önemlidir'' diye gerçekten bu çok doğru bir söz. Öyle insanlar var ki köpeklerini korkuyla büyütüyorlar, vahşilikle büyütüyorlar sonrada o köpeğin cinsi ne olursa olsun beklenmedik saldırganlıkta bulunabiliyorlar. Benim köpeklerime anne sütünden beri her şekilde eğitimi vermeye çalıştım ve şu anda herşeyin kontrolü bende. Yeri geldiği zaman inanılmaz koruma iç güdüsü ile saldırgan olabiliyorlar yeri geliyor çocukların yanında çok laçka olabiliyorlar.

Ama rott'un genel kişilik yapısı itibari ile sadece tek kişiyi sahipleniyorlar ve onun üzerinde çok hassas oluyorlar tek dikkat edilmesi gereken konu bu.
Doğrudur abi :eek:key:

3'üne deMaaşallah

mikropca

Kayıtlı Üye
Evet ben çektim ve evet beklenti içindeler çünkü yanımda 3-4 tane daha köpek vardı arkadaşlarımın köpekleri ve onlar varken bunları fotoğraf çekicem diye zincirsiz bu kadar zapt etmek bile çok zordu :)

Çok sağol Emre :eek:key:

erkani

Forumdan Uzaklaştırıldı
çok güzeller bunlara bakmak için bahçe felan lazım yoksa çok zor bakımı

mikropca

Kayıtlı Üye
Evin dört tarafı bahçe ama o dört tarafa da sığmayıp evin içini bile sahipleniyorlar :)

Üst Alt