Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bunlara ehliyeti kim veriyor ya. !

LeonStyle

Kayıtlı Üye
Ben kızmakta haksızmıyım.? kimseyi düşünmeden böyle saçma hareketlerde bulunuyorlar.

Bizde 70 le gidilecek yerde 90 yaptık diye EDS fotoğrafını çeker gönderirler eve yazık tam bir trafik terörü millette okadar duyarsızki eminimki bir kişi bile açıpta telefonu polise ihbar da bulunmamıştır..

Ya 70 km sınırmı olur ya. 120 sınır olsun be abi işine gücüne yetişicek insanlar var çok abartmışlar. bunlar makas atsınlar ralli yapsınlar polis birşey demesin.

O görüntü eski ama...

Hız sınırları etkili fren mesafesine göre ayarlanıyor Hasan, yolun durumuna bakmıyorlar ne yazık ki... Şöyle düşün, senin Leon'un 120 ile daha iyi durabilir ama bir şahin? Unutma onlar da trafikte :cool:

O görüntü eski ama...

Hız sınırları etkili fren mesafesine göre ayarlanıyor Hasan, yolun durumuna bakmıyorlar ne yazık ki... Şöyle düşün, senin Leon'un 120 ile daha iyi durabilir ama bir şahin? Unutma onlar da trafikte :cool:

emre naber görüşemiyoruz nerelerdesin

anasını düzdürenlerdende çok bir şey beklemeyin böyle hareketler çıkar ancak bunlar hayırlı evlat analarına .... buluyorlar işte

enson çarptıgı araba ben olacam onu o köprüden asağı çarpa çarpa atarım nasıl oluyomuş bi baksın

yani forumda küfür etmek yasak olmasa orrrospu çocuğu derdim. Böyle itoğlu itleri arabadan inidirip önce ağzı burnu yer değiştirinceye kadar dövmek sonrada götürüp çöpe atmak gerek. Şerefsizin çocukları itoğlu itler.

Bizde 70 le gidilecek yerde 90 yaptık diye EDS fotoğrafını çeker gönderirler eve yazık tam bir trafik terörü millette okadar duyarsızki eminimki bir kişi bile açıpta telefonu polise ihbar da bulunmamıştır..

aynen öyle abi ben cumartesi sınava gidecektim biraz geciktim hız sınırı 70 miş ben 84 le radara girmişim anında 166 lira ceza 15 gün içinde yatırırsan 124 lira diyo ama böylelerinede gelince ne hikmetse böyle dümbüklere hiç bir şey olmuyo

Geri
Üst Alt