Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Bunlara ehliyeti kim veriyor ya. !

Konu, 'Video' kısmında LeonStyle tarafından paylaşıldı.

1. LeonStyle

LeonStyle SCW Üyesi

2.533
    700
    113
    Ben kızmakta haksızmıyım.? kimseyi düşünmeden böyle saçma hareketlerde bulunuyorlar.

2. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Bizde 70 le gidilecek yerde 90 yaptık diye EDS fotoğrafını çeker gönderirler eve yazık tam bir trafik terörü millette okadar duyarsızki eminimki bir kişi bile açıpta telefonu polise ihbar da bulunmamıştır..

Bunu beğendi. fatihyksel bunu beğendi.
  3. LeonStyle

LeonStyle SCW Üyesi

2.533
    700
    113
    Ya 70 km sınırmı olur ya. 120 sınır olsun be abi işine gücüne yetişicek insanlar var çok abartmışlar. bunlar makas atsınlar ralli yapsınlar polis birşey demesin.

4. yukcell88

yukcell88 SCW Üyesi

1.521
    550
    113
    O görüntü eski ama...

Hız sınırları etkili fren mesafesine göre ayarlanıyor Hasan, yolun durumuna bakmıyorlar ne yazık ki... Şöyle düşün, senin Leon'un 120 ile daha iyi durabilir ama bir şahin? Unutma onlar da trafikte :cool:

5. REİS38

REİS38 SCW Üyesi

6.334
    1.469
    113
    emre naber görüşemiyoruz nerelerdesin

6. REİS38

REİS38 SCW Üyesi

6.334
    1.469
    113
    anasını düzdürenlerdende çok bir şey beklemeyin böyle hareketler çıkar ancak bunlar hayırlı evlat analarına .... buluyorlar işte

akin ve memox bunu beğendi.
  7. arthur

arthur SCW Üyesi

4.365
    1.746
    113
    enson çarptıgı araba ben olacam onu o köprüden asağı çarpa çarpa atarım nasıl oluyomuş bi baksın

Bunu beğendi. memox bunu beğendi.
  8. memox

memox SCW Üyesi

313
    107
    43
    yani forumda küfür etmek yasak olmasa orrrospu çocuğu derdim. Böyle itoğlu itleri arabadan inidirip önce ağzı burnu yer değiştirinceye kadar dövmek sonrada götürüp çöpe atmak gerek. Şerefsizin çocukları itoğlu itler.

9. yukcell88

yukcell88 SCW Üyesi

1.521
    550
    113
    Bi bilsem abi nerelerde olduğumu... Daha bitiremedik askerliği, geliyoruz gidiyoruz ama niye ve nereye geldiğim belli değil, boş an bulamıyorum :(

10. fatihyksel

fatihyksel SCW Üyesi

1.488
    537
    113
    aynen öyle abi ben cumartesi sınava gidecektim biraz geciktim hız sınırı 70 miş ben 84 le radara girmişim anında 166 lira ceza 15 gün içinde yatırırsan 124 lira diyo ama böylelerinede gelince ne hikmetse böyle dümbüklere hiç bir şey olmuyo

Bunu beğendi. Çöllü bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş