Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bunları nasıl yaparım

FurkanKose

Kayıtlı Üye
2001 leon signo aracıma kumandan cam kontrolü, bagajı otomatik açmak ve ayna kapatıp açmak nerde yapatırabilirim birde kadran selamlama mümkün mü?

Örnek videolar:

Camlar için indirme kaldırma modülleri var, internetten sipariş geçip herhangi bir oto elektrikciye montajını yaptırabilirsin.. katlanir aynalar için motorlu ayna gerekli, o biraz tuzlu olabilir...

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aynalar zaten katlanabilir kilitlenince veya açılınca kapılar aynalarda açılcak ayna içinde modül var mıdır ve ben bu 3 özelliği bir kumandadan olsun istiyorum mümkün müdür

mümkündür yalnız universal olur..bir cok uygulama mevcut...orjınali hem pahalı olur hem var mı danışmak lazım servise...bütce isteyen bi iş

Aynalar zaten katlanabilir kilitlenince veya açılınca kapılar aynalarda açılcak ayna içinde modül var mıdır ve ben bu 3 özelliği bir kumandadan olsun istiyorum mümkün müdür
furkancım
aracının camları otomatik ise kumandanın kilitleme düğmesine basılı tuttuğun süre boyunca açık olna camların kapanır.
kilit açma düğmesine basılı tutuğun süre boyunca da camların açılır.

bagaj için ise pistonlarına yay takıyorlar. bagaj takozların değişiyor yada pistonu değiştirerek basıncıyla oynuyorsun.
zaten ilk hareketinde kilit açılıyor fakat bagaj kapağın yukarı doğru hareket edemediği için kendiliğnden kalkmıyor.

hepsi de mümkün, kadran selamlama için vag com ile kodlama gerekli...

Bu kasa da kadran selamlama mumkun mü ?
biraz eski araç ama biraz uğraşmak, denemek lazım, olmaz derler ama belki olur.:)

Instrumen Cluster 17 > Adaptation 10 > Channel > indicator_celebration > ON

Select > 17 İnstrument > 10 Adaptasyon > Chanel den "Staging" seçilip "New Value" seçeneğinden "active" yapıp kaydet...

olmayacak belki ama bir dene...

biraz eski araç ama biraz uğraşmak, denemek lazım, olmaz derler ama belki olur.:)

Instrumen Cluster 17 > Adaptation 10 > Channel > indicator_celebration > ON

Select > 17 İnstrument > 10 Adaptasyon > Chanel den "Staging" seçilip "New Value" seçeneğinden "active" yapıp kaydet...

olmayacak belki ama bir dene...
Benim arac ondan deil :) birde o dedıklerini nerden neyle yapılır bilmem ben kardeşim :)

Geri
Üst Alt