Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

buna ne dersiniz arkadaşlar

yalnız makyajlı kasaya göre galiba o senin ksa için varmıymış

kaput karşılamıyor gibi geldi bana? ayrıca fiyat makul değil sonuçta fiber

zaten alacak deılım ama adam ugrasmıs led sısler falan orta bobrek dusunmus adam. genclere secenek olsun dıye koydum :)

zaten alacak deılım ama adam ugrasmıs led sısler falan orta bobrek dusunmus adam. genclere secenek olsun dıye koydum :)
Görüşemiyoruz özletiyosun kendini moruk balıkesire yeni geldim serkan abiyle kulağınıçınlatıyoruz ara sıra ne kötü biadam olduğundan alınganlıklarından bide arabanın hiç güzel olmadığından cupra tamponunun bile olmayışından bahsediyoruz :D

O farın içindeki bixenonlar cinayet sebebi benim için yapan ustayla kanlı bıçaklı olurum:D

iyi de makyajlı ya da makyajsız kasanın servisteki fiyatına yakın yahu..bu kadar para fibere verilir mi..

izmitte aynı böyle bir leon var cupra tampon led gündüz farı Pırelli fabrikasının önünde duruyor canlı olarak gördüm hoş değil ben pek beğenmedim...

Geri
Üst Alt