Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

buna ne dersiniz alsammı , yakışmışmı?

renk hariç fiyat vs olarak güzel bi jant ama 1000 tl verilmez

Açıkcası benimde pek hoşuma gitmiş değil ,rengi , kırmızı şeridi felan ama üzerinde braz oynanırsa şık durur galiba sanırsam :)
Bende sizler gibi sadece şeklini beğendim ve sizlerinde fikrini almak istedim.

renk hariç fiyat vs olarak güzel bi jant ama 1000 tl verilmez

Erhan 1 hafta kullanılmışta olsa 2. el bi jant ve lastiğe markası ne olursa olsun 800 den fazla vermem zaten 1000 tl veripte 2. el alıcağıma 500-600 daha koyarım sıfırını alırım.
4 lastik alcaktım yakın zamanda zaten 900 civarı yapıyordu sıfır lastik parasının braz daha aşağısına İki taşla bir kuş vururum die düşünüyorum :):)

tama yorum bunun ölçüleri bize olmayık:) 205 40 17 olucu

sıfır lastiklere 900 lira vereceğine bunları 800 e almak daha mantıklı olur araca yay taktın mı daha hoş görünecektir ama lastiklere baktır işe yararlarmı diye ;)

herseyden once lastik ebati tutmuyor.

205/40 olmali.

yanak ebatı niye uymamış onu anlamadım araç sürekli otobanda kullanılmıyor ki 40 yanak takınca tamam olsun şehir yollarına göre 45 yanak normaldir

yanak ebatı niye uymamış onu anlamadım araç sürekli otobanda kullanılmıyor ki 40 yanak takınca tamam olsun şehir yollarına göre 45 yanak normaldir

aracin orjinal ebati 195/55/15.
bunun 17" jantta karsiligi 205/40'tir. eger 45 yanak olursa cap buyur ve lastigin cevresi artar. cevre artarsa gucun yere aktarimi kotulesir. yakit tuketimi artar.

Erhan 1 hafta kullanılmışta olsa 2. el bi jant ve lastiğe markası ne olursa olsun 800 den fazla vermem zaten 1000 tl veripte 2. el alıcağıma 500-600 daha koyarım sıfırını alırım.
4 lastik alcaktım yakın zamanda zaten 900 civarı yapıyordu sıfır lastik parasının braz daha aşağısına İki taşla bir kuş vururum die düşünüyorum :):)

ben 800 olarak iyi dedim 1000tl çok tabi :D 500 600 daha verip çok daha güzelleri alınır o para verdikten sonra :D

Geri
Üst Alt