Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Buluşmalarda Plakalarımız Gizlenmeli.

LeonStyle

Kayıtlı Üye
Abilerim biliyorsunuzki geçenlerde (Absolut) barış abinin arabası sahibinden.com'da kendisinden habersiz yayındaydı. Buluşmalarda araçların fotoğrafı çekilirken plakalarımıza buluşmalarda SCW Logosunun olduğu bir kağıdı yapıştıralım. Fotoğrafları alıp ilanda plakası açık yayınlarlar olmaz demiyelim olabilir olduda. :) Buluşmalada plakalarımızı kapatalımmı.? Ben kapatacağım.

Plakanı almak isteyen biri olursa gizleyemezsin,eline foto makinesi al dışarı cık akşama kadar 1000 tane plaka cekersin..Gizleyemezsin hasan,he sen illa gizleyecem dersen gizlersin.

Fotoğrafını istediği kadar çeksinler , bide bunu internete yayanlar var. Benim hoşuma giden birşey değil ben böyle yapacağım benimle aynı düşüncede olanlar vardır elbet arabasının fotoğrafı çekilip internette satılık diye koysunlar kiralık diye koysunlar hoş birşeymi abi sence.?

Fotoğrafını istediği kadar çeksinler , bide bunu internete yayanlar var. Benim hoşuma giden birşey değil ben böyle yapacağım benimle aynı düşüncede olanlar vardır elbet arabasının fotoğrafı çekilip internette satılık diye koysunlar kiralık diye koysunlar hoş birşeymi abi sence.?
hasan, gökhan abide çekmek isteyen insan heryerde her an çekebilir diyor. sadece buluşmada çekeceğini neden düşünüyorsun ki. böyle düşünüyorsan sürekli kapalı plakalarla dolaşman lazım.

hasan, gökhan abide çekmek isteyen insan heryerde her an çekebilir diyor. sadece buluşmada çekeceğini neden düşünüyorsun ki. böyle düşünüyorsan sürekli kapalı plakalarla dolaşman lazım.

Abi bak benim anlatmak istediğim şu, dışarıdan çeken çeksin,ama bu siteden o fotoğrafları alan kullananlar var ve googlede bazen seatclubworld den kaynaklar gözükmekte ve fotoğraflar çıkıyo . Ve bunu alanlar var kullananlarda var bu benim hoşuma gitmeyen birşey internette plakası açık yayınlanması ( benden izinsiz) tabi böyle birşey olmadı ama olabilir benim hoşuma gitmyen birşey. Bu siteden fotoğrafları alıp alıp ekliyorlar. Montaj yaptığınız fotoğraflarıda alıp ekleyenler var abi bilginize.

Hasan Plaka ne zaman neden kapatılır biliyomusun kardeşim Aracın hasar kaydını tramerden göremesin arayanlar diye onun dışında asıl [MENTION=5017]Absolut[/MENTION]un arabada plaka yok Diye rahatça kullanabilmişlerdi onun aracının görselini plakan olacakki buna mahal vermeyeceksin.. :eek:key:

Ayrıca Alınan resimler Faceten alındı Sitede üye olmayana görseller kapalı bildiğim kadarıyla;)

hasancım ben bıseyı merak edıyorum senın derslerın felan yokmu forumda byadır bır aktıfsın ama bazı konuların cok garıp gercekten sakınles bıraz:)arabalar karsı cok heveslısın bunu gormememk ıcın kor olmak lazım ama olur olmaz herseyı konu etmek forumu kırletmeye neden olabılıyor kardesım @porscheha sana konu acma demek benım haddıme dusmez ama sadece bır fıkır vereyım dedım

hasancım ben bıseyı merak edıyorum senın derslerın felan yokmu forumda byadır bır aktıfsın ama bazı konuların cok garıp gercekten sakınles bıraz:)arabalar karsı cok heveslısın bunu gormememk ıcın kor olmak lazım ama olur olmaz herseyı konu etmek forumu kırletmeye neden olabılıyor kardesım @porscheha sana konu acma demek benım haddıme dusmez ama sadece bır fıkır vereyım dedım

Dersler bitti abi karne gününe yaklaştık okuldada öğle tenefüslerinde mobilden girmekteyim. Ama bu benim hoşuma gitmiyor bunu belirtmek istiyorum plakaları kapatsak nasıl olur diye fikir almak için açmıştım tartışma çıktı yönetim kapatabilir. Davranışlarım garipse düzeltirim abi.

Dersler bitti abi karne gününe yaklaştık okuldada öğle tenefüslerinde mobilden girmekteyim. Ama bu benim hoşuma gitmiyor bunu belirtmek istiyorum plakaları kapatsak nasıl olur diye fikir almak için açmıştım tartışma çıktı yönetim kapatabilir. Davranışlarım garipse düzeltirim abi.
hasancım kardesım ortada tartısma yok sadece hanı forum cok fazla kırlılıge maruz kalmasın dıye bır fıkır verdım benı dınlemen ıcın solmedım yanlıs anlama dostum benı

Geri
Üst Alt