Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bulamadığım sesin kaynağı

Merhaba,
2008 1,4 tdı cordoba stella sadece 3. viteste gaz verildiğinde, gaz tepkimisiyle paralel olArak tarif edemediğim bir ses geliyor, turbo sesi gibi değil, zırlama sesine benziyor, benim görüşüme göre turbo olsa her viteste duymam gerekir, bir kaç yere sordum şanzumandan olduğunu, bazıalrı turbo olabileceğini, bazıları ise bu sesin normal olduğunu söylüuyor, tedirgin oldum, fikri olan varmı ?
benim araçta da 4.vites 3000 devire yaklaşırken ayağım gazda sanki turbo varmış gibi derinden bi ses geliyor, hafif bi sürtünme mi desem zırıldama gibi değil ama aklıma onu getirdin ben de şüphelendim valla.

geçmiş olsun ist.neresinde sizin mekan anadolu yk.ise mrz. otoda baktıralım kardeşim

ayrıca üyelerimiz kısmında sizi tanımak isteriz

şanzımanla alakalı gibi duruyo turbo olsa her viteste hissedilir

Vites mekanizmandan geliyor sansiman sokmeden gitmiyor.hemen sanzimana motor silk sanziman katkisi ekle 500 km sonra sesmes kalmiyor .cordobada basimiza geldi sen mutlaka ekle 80 tl fiyati var

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Vites mekanizmandan geliyor sansiman sokmeden gitmiyor.hemen sanzimana motor silk sanziman katkisi ekle 500 km sonra sesmes kalmiyor .cordobada basimiza geldi sen mutlaka ekle 80 tl fiyati var

sendeki ses nasıldı ? nasıl yapıyordu, hangi durumlarda yapıyordu ?
arızanın asıl kaynığı ne oalbilir ?
bahsettiğin motor silik nerden bulabilirim ?

Foşırrrr tı seklindeydi.bostayken arabayi sessis bir yere cek debriyaja hizlica bas cek sesi suyarsin ne baski ne balata ne volant ses vites mekanizmasindan geliyor.sen bana güven hepsiburada com motor silk düz vites katkisi var hemen spariş ver koy şanzımana .500 km bas gaza ses kesilir sakin sanzimani söktürme

Foşırrrr tı seklindeydi.bostayken arabayi sessis bir yere cek debriyaja hizlica bas cek sesi suyarsin ne baski ne balata ne volant ses vites mekanizmasindan geliyor.sen bana güven hepsiburada com motor silk düz vites katkisi var hemen spariş ver koy şanzımana .500 km bas gaza ses kesilir sakin sanzimani söktürme

bedenki ses senin bahsettiğinden garklı sanki ağlama gibi imkan olursa videoya çekip kyarım, ayrıca seyir hlaidne iken araç viteseyken gaz tepkimesiyle artıyor, azalıyor

Aynisi o ses rolantidede geliyo

Aynisi o ses rolantidede geliyo

bende bahsettiğim relantide gelmiyo sadece 3. viteste gaza basıldığında, yinede bahsettiğiniz katkıyı koyacağım, bu katkıyı ben ekleyebilrimiyim, süreç nazıl oluyor ?

Geri
Üst Alt