Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bulışmalara katılım hakkında

cuprali

Kayıtlı Üye
arkadaşlar bildiğiniz gibi her cuma klasik olarak ayda birde büyük organizasyon yapıyoruz yeni üye olan kardeşler eski üyeler nacizane fikrim bu buluşmalara azami ehemmiyet göstermeniz inanın çok farklı dostluklar keyifli sohbetler muhabbetler oluyor bir kere katılmanız yeter zaten bir daha buluşma ne zaman diye kendiniz takip edeceksiniz,kimbilir belki halledemediğiniz bir işiniz var ve buluşma vesilesi ile tanıştiğiniz bir kardeşimiz size yardımcı olabilir .buluşmaları mız sadece birbirimizin arabalarını incelemek ne yapabilirim diye fikir alışverişinde bulunmaktan ibaret değil buradan bütün üyelerimize sesleniyorum kendi bölgemizdeki buluşmalara katılalım geleneklerimize sahip çıkalım HAYDİ SCW :seat:mk1

kesinlikle katılıyorum şöyle bir şeyde ben eklemek isterim.Benimde gördüğüm çok sayıda üyemiz var fakat katılmayan da çok neden katılmadıklarını neyi eksik gördüklerini de yazabilirler.Sonuç olarak burası hepimizin ailesi

Bana yakın biryerde organizasyon olsun barış abi ben hemen atlar gelirim . :) :ferrari

şuan aracım yok o yüzden katılamıyorum lakin en kısa zamanda (aracımı aldıgımda) bende katılacagım.

Bana yakın biryerde organizasyon olsun barış abi ben hemen atlar gelirim . :) :ferrari

hasancım herkes istanbul un çeşitli yerlerinde ikamet ediyor herkes bulunduğu yere yakın biryer arar ve o buluşmaya gelirse buluşmalar iki üç kişiden ibaret olmaz eminim sende o buluşmadan keyif almazsın o yüzden bölge olarak elimizden geldiğince çeşitliliği arttırdık önemli olan bölgelerdeki buluşmalara katılım sağlayıp güzel sohbet ve paylaşımlara dahil olmak :seat

hasancım herkes istanbul un çeşitli yerlerinde ikamet ediyor herkes bulunduğu yere yakın biryer arar ve o buluşmaya gelirse buluşmalar iki üç kişiden ibaret olmaz eminim sende o buluşmadan keyif almazsın o yüzden bölge olarak elimizden geldiğince çeşitliliği arttırdık önemli olan bölgelerdeki buluşmalara katılım sağlayıp güzel sohbet ve paylaşımlara dahil olmak :seat

abi iyi güzel konusuyonda benzin 4.66 fiyatında:)

Yarın dragos sahilde Fatih üniversitesi Sema hastanesinin karşı cebinde..

Numaram 0532 627 97 14 bekleriz..

Geri
Üst Alt