Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Buji kızdırma lambası

ertug

Kayıtlı Üye
Öncelikle herkesim bayramını kutlarım;

Sorunuma gelirsek aracım 2003 ibiza 1,4 DİZEL, bayramda arabamı arkadaşıma verdim kendisi gece ışıkları açık bırakmış ve sabah arabayı tabi ki akü bittiği için çalıştıramamış, takviye yapmışlar fakat yine olmamış en sonunda vurdurarak çalıştırmış, araba şu an gidiyor fakat motor arıza ışığı sürekli yanıyor, buji kızdırma ışığı da yanıp sönüyor araç giderken bile hiç sönmüyor. stoplar çalışıyor baktım. sorularım şu bu ışıklar akü zayıflığından yanıp söner mi? yada bujileri patlatmış olabilir mi? ikincisi araba kapıları açınca far ikaz sesi veriyordu ben araç içindeki yukarıdaki lambalarla oynadım şimdi vermiyor bunların konu mu ne olmalı yada bozulmuş olabilir mi? arabayı yeni aldım çok tanımıyorum, ilgilerinize şimdiden teşekkür eder güvenli sürüşler dilerim.

Geri
Üst Alt