Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Buharlı İç Detay Temizliği Hk.

Ahmet.YILDIRIM

Kayıtlı Üye
Merhabalar

Oto Yıkamacı olan arkadaşım aynı zamanda Buharlı oto yıkama yapmaya başladı ilk olarak benim araçta denedik diyebilirim iç mekan temizliği için kullandık ciddi olarak çok fark yarattı normal temizleme yöntemlerine nazaran çok daha temiz oldu keşke elimde eski resimleri olsaydı paylaşabilirdim yakın zamanda detaylı video paylaşıyor olacağım

Son düzenleme:
buharlı bende yaptırcam...kiri kabartmaktır maksatları...mutlaka hava tutturun sonra..buhar su da olabiliyor sonra :)

abi buharlı temizleme bittikten sonra tamamen kuru bir bez ile üzerinden geçtik her yerin

buharlı temizleme de plastik aksamlara fazla tutmamak çok önemli. Boyayı kaldırıyor. Özellikler kapı tutacakları, cam açma yeri vs. Bizzat yaşamış biri olarak söylüyorum

abi izmit derincede istediğin zaman gidebiliriz yanlız tercihim akşam saatlerinde kapatmaya yakın zamanlarda gitmek o zaman son müşteri olup uzun uzun ilgileniriz
[doublepost=1460872848,1460872088][/doublepost]
buharlı temizleme de plastik aksamlara fazla tutmamak çok önemli. Boyayı kaldırıyor. Özellikler kapı tutacakları, cam açma yeri vs. Bizzat yaşamış biri olarak söylüyorum
biz plastik alanda denedik ama bu şekilde birşey başımıza gelmedi bu şekilde bir problem diğer yıkamalarda kontrol ediyor olacağım

Belli zaman aralıklarıyla yaptırmak lazım. Güle güle kullanın

Geri
Üst Alt