Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bugünde alamadım :/

Merhaba 1.4 TSI FR'ım var şuanda ev alacağım için zorunlu olarak satıyorum. Bende şunu anlamıyorum 2011 normal 1.2 ve 1.4 tsı lar 35000-40000 tl arasında full donanımlı FR'lar 43000TL onlardan alınması çok mantıklı diye düşünüyorum. Akılıma gelen farklar; Orijinal Arka Park Sensörü, 17’’ Alüminyum Alaşımlı Jantlar, FR Spor Ön Tampon, FR Spor Arka Tampon, Bal Peteği Ön Panjur, FR Ledli Arka Stop Lambaları, Gümüş Renk Yan Aynalar, Bluetooth, Yağmur Sensörü, Otomatik Yanan Kısa Farlar, Kendiliğinden Kararan Dikiz Aynası, FR’ a Özel Spor Direksiyon, FR’a Özel Spor Koltuk Döşemesi, Halı Paspas, Krom Kaplı Çift Eksoz Uçları, (ESP) Elektronik Stabilizasyon Programı, (EBA) Acil Fren Destek Sistemi, (DSR), (XDS), Lastik Basınç Uyarısı, Yokuş Kalkış Sistemi, Alarm, ekstra 2 adet tweeter arkada. Ben forumu takip etmeme rağmen pek aktif olamıyorum fazla mesaj atamadığım içinde aracımın ilanını foruma koymak istemedim, ama forumdan kıymetini bilecek bir arkadaşımıza emanet etmek isterim. Ayrıca jantlarda 1mm çizik yoktur :) Saygılar

nasibin tez olur inşallah istediğin araca ulaşırsın

abiler kardeşler cok sagolun ılgınız için aramaya devam..

ali abi silivrideki aracı ilana düşer düşmez aradım 20.000 hasar kaydı varmıs telefonu nasıl kapattıgımı hatırlamıyorum :))
2010 model arabalara 2011 fiyatı vermek ıcımden gelmıyor nedense aklımda suan 2010 olarak sadece su arac var onada kapora vermısler :) olmazsa eger ben gıdıp bakacam bu araca
Seat Leon 1.4 TSI Style 2010 Model 37.000 TL Sahibinden satılık ikinci el Beyaz renk - 114934711

Ne dersiniz bu araç için ?

Diğer araçlarda ne sunroof var ne birşey neden 36 37 ısterler 2010 modele anlamam :) millet 2011 0km yı 42 ye aldı zamanında gelmıs adam 37 fıyat koymus 2010 modele anlamıyorum..

abiler kardeşler cok sagolun ılgınız için aramaya devam..

ali abi silivrideki aracı ilana düşer düşmez aradım 20.000 hasar kaydı varmıs telefonu nasıl kapattıgımı hatırlamıyorum :))
2010 model arabalara 2011 fiyatı vermek ıcımden gelmıyor nedense aklımda suan 2010 olarak sadece su arac var onada kapora vermısler :) olmazsa eger ben gıdıp bakacam bu araca
Seat Leon 1.4 TSI Style 2010 Model 37.000 TL Sahibinden satılık ikinci el Beyaz renk - 114934711

Ne dersiniz bu araç için ?

Diğer araçlarda ne sunroof var ne birşey neden 36 37 ısterler 2010 modele anlamam :) millet 2011 0km yı 42 ye aldı zamanında gelmıs adam 37 fıyat koymus 2010 modele anlamıyorum..

Sana gösterdiğim araçları inceledin mi kardeşim?

Sana gösterdiğim araçları inceledin mi kardeşim?
evet ziya inceledim ama işte dediğim gibi 2010 model arabaya 2011 parası vermek istemiyorum.. sırf km yapmamıs diye arabaya 3 mılyar fazladan para ıstıyorlar o arabaların ederı bence maksimum 32 33 ne sunroof var ne birşey. :) üstelik 1 yaş küçük ve daha pahalı.. Eğer 2011 1.4 tsı MAKSİMUM 35 E BİR ARAÇ BULURSAM SUNRUUFLU ALACAGIM JANT FALAN UMRUMDA DEGIL.. KAZASIZ DEĞİŞENSİZ ( LOKAL BOYAYA VARIM :) ) 2011 TSI... EYVALLAH ILGIN ICIN BU ARADA HEMSERIMSIN GALIBA BENDE TEKİRDAĞLIYIM :) AMA İSTTEYİM..

2010 model bir araç maksimum 33 e gider.temiz ve az km li ise tabiki...sizin dediğiniz gibi sunrooflu 2011 tsi 35 eder ve bu parada verilir. üzerine jant/ses sistemi/media oynatıcı girerse 37 ye kadar yolu var. Kesinlikle fazlasını vermeyin

aynen :) varsa forumda arabasına guvenen arkadaslar .. 2011 1.4 mak. 40 50 km'de sunrooflu :) arabaya gore 34 maksımum 35 verebılırım.. satanda olursa yonlendırırsenız sevınırım..

Geri
Üst Alt