Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bugün yaptığım test sürüşleri

natanael x1 ciddi şekilde ses alıyor leondan bile daha fazla diyebilirim. özelliklede arka koltukta otururken. :)

natanael x1 ciddi şekilde ses alıyor leondan bile daha fazla diyebilirim. özelliklede arka koltukta otururken. :)

yapma abi ya. Ben de Bmw lerin en çok sessizliğine hayranım. Koskoca dizel motorların sesi içeri gelmiyor vs diye beğeniyodum. Arkalara fitil koymayı unutmuşlar heralde:)

Station wagon tarzı olan arabaların çoğu arkadan fazla ses alır zaten. Hele yagmurluysa yerler o ses direk belli ediyo kendini bagaj tarafından dogru

yapma abi ya. Ben de Bmw lerin en çok sessizliğine hayranım. Koskoca dizel motorların sesi içeri gelmiyor vs diye beğeniyodum. Arkalara fitil koymayı unutmuşlar heralde:)

normal 1 serisi daha sessiz.

Station wagon tarzı olan arabaların çoğu arkadan fazla ses alır zaten. Hele yagmurluysa yerler o ses direk belli ediyo kendini bagaj tarafından dogru

aynen yağmur altında bindik araca.

brde fitil deyince aklıma geldi. özellikle 1 serisinede baktım x1 e de kullanılan fitil yerleri leon ile aynı. toledomda olan bazı fitller onlardada yok.

normal 1 serisi daha sessiz.

aynen yağmur altında bindik araca.

brde fitil deyince aklıma geldi. özellikle 1 serisinede baktım x1 e de kullanılan fitil yerleri leon ile aynı. toledomda olan bazı fitller onlardada yok.

Emre Üste 5 milyar ver senin leonla takas ederim toledoyu :)

bu arada çok çok gerçekçi yorumlarınız için teşekkür ederim.

X1 hakkında deneyimlerimi BMW AG'ye görüşlerimi ilettim. sizinkilere tıpa tıp yakın. BMW'nin kalitesini çok az yansıtan bir otomobil X1 böyle olmamalıydı dedim.

onlar da bahsetmiş olduğum noktalardaki eksikliğin farkında olmadıklarını, geri bildirimden sonra gerekli düzeltmelerin yapılacağını belirten bir mail göndermişler.

mesela X1'de uyguladıkları yeni Xdrive kesinlikle çok başarılı. 350 torku ivmelenmeye başladığınız anda yola aktarıyor. yol tutuş her zamanki gibi mükemmel yunuslama hareketi yine var. viraj içerisinde tüm sistemler kapalı olsa bile savrulduğunuzda lift-up yapmadan küçük bir kontra ile düzeltebiliyorsunuz.

bu mesajı başka bir sitede bmw servis çalışanı bir arkadaş yazmış. anlaşılan araç aynen bendeki izlenimi bırakmış kullanıcılarda genelde.

"onlar da bahsetmiş olduğum noktalardaki eksikliğin farkında olmadıklarını, geri bildirimden sonra gerekli düzeltmelerin yapılacağını belirten bir mail göndermişler."

Koca BMW ne yaptıgını bilmiyo muymuş yani? :D

Geri
Üst Alt