Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bugün Trafikte SCW Üyesi Gördünüz mü ?

Salı gunü eryada CEZMİ abi ile karşılaştım ayaküstü sohbet ettik:)

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
34 GG 2357 Kadıköyde görüldü.

IMG_0656.jpg

Ekli dosyalar

• IMG_0656.jpg
    IMG_0656.jpg
    87.6 KB · Görüntüleme: 58
CMS 92 kırmızı leon ( harfler yanlış olabilir )

forumdan mıydı? hatırlıyorum sanki bu aracı..

semttemi gördüm acaba daha önce ordan mı aklımda kaldı :) stickerı göremedim gece ters yöndeydi b.evler çamlık caddesinde

Bugün [MENTION=5017]Absolut[/MENTION] barışın ofisine uğradım sohbet ettik,ordan [MENTION=782]serkanreis[/MENTION] kardeşimin kızım için tuttuğu balıkları aldım,sağolsun evini açtı serkan kardeşim..Tekrar teşekkürler,hep deriz ya SCW bir otomobil forumundan daha fazlasıdır diye,yaşadıklarımız bunun ispatıdır..

Bugün [MENTION=5017]Absolut[/MENTION] barışın ofisine uğradım sohbet ettik,ordan [MENTION=782]serkanreis[/MENTION] kardeşimin kızım için tuttuğu balıkları aldım,sağolsun evini açtı serkan kardeşim..Tekrar teşekkürler,hep deriz ya SCW bir otomobil forumundan daha fazlasıdır diye,yaşadıklarımız bunun ispatıdır..

Bugün cupra tamponumu taktırmaya Hasan ustaya gittim evi çok yakın olan kardeşim Kaan ile Ali Abi'mizin katılımı ile mini bir toplantıda biz gerçekleştirdik.. [MENTION=23533]kaanoksuz[/MENTION] [MENTION=24163]cuprali[/MENTION]

stickeri nerden temin edicez arkadaşlar yolda gördügüm stickerli arkadaşalra selam veririm enazından buradan oldugum anlaşılır :)

Özelden bana iletişim bilgilerinizi gönderirmisiniz..

34 FCR 27

yayla ışıklardan içeri girdi dün akşam beyaz leon :)

hep beyaz leon görüyorum başka stickerlı seat göremedim :)

Geri
Üst Alt