Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bugün Trafikte SCW Üyesi Gördünüz mü...? (2010)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Serhat abiyi teme girmeden o ben dudulluya dönerkene gördüm

Evet Alp i otobandan yakalamam gerekiyodu duramadım ama selamlaştık arabanın maşallahı var çok beğendim canlı canlı giderken:)

Bu arada kocaeli de birçok SCWli görüldü oturuldu devamlı altyazı mondeo geçiyodu 3 leon keyifli İstanbula dönüş yapıldı sakin sakin....

Evet Alp i otobandan yakalamam gerekiyodu duramadım ama selamlaştık arabanın maşallahı var çok beğendim canlı canlı giderken:)

Bu arada kocaeli de birçok SCWli görüldü oturuldu devamlı altyazı mondeo geçiyodu 3 leon keyifli İstanbula dönüş yapıldı sakin sakin....

teşekkür ederimmm ;)

Biraz önce Atatürk caddesi E5 tarafında girişte ilk ışıklarda sanırım Furkan geçti önümden. Cafe içinde olduğum için beni görmesi pek mümkün değildir sanırım.

Biraz önce Atatürk caddesi E5 tarafında girişte ilk ışıklarda sanırım Furkan geçti önümden. Cafe içinde olduğum için beni görmesi pek mümkün değildir sanırım.

Erya'ya gelirken sobelenmiş demek.. :)

bugün "leonsport" görüldü karşı şeritte avcılar-küçükçekmece arası yokuşta,korna çaldım ama tsi kornası tiz oldugundan duyulmamıştır o seste ;)

Anadolu Kavağı öncesi Kozyatağı Carrefour'dan..

grnt0095i.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt