Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bugün SEAT'ına ne yaptın ?

uygulamayı ben kendim yaptım ve gayet iyi sonuç aldım geçen gün aracın üzerinde kuş pisliği vardı ve hemen çıktı yapışmamıştı bile etkisi bitirdiği gün tekrar yapacağım

sonax şampuan ile yıkadım,
kil ile temizledim
sonra meguiars nxt tech wax uygulamasını kendi süngeri ile yaptım
yaklaşık 1 saat sonrada fiber bezle temizledim

Elinize sağlık özendim valla

Uygun zaman ve mekan olsa bende kendim yapmak istiyorum ama olmuyor işte.

Meguiars ın yetkili bayisine gidicem bakalım nasıl olacak heyecanla bekliyorum teşekkür ederim cevabınız için.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Ustam merhaba belki konu dışı ama bana çok acil şu klima havasinin cikis halkasindan lazim krom halkadan hic bir yerde bulamiyorum arac modeli ibiza 2004 signo bana ozel mesajdan link adres veya siparis verebilecegim adres atabilirmisin 4 adet alacagim.Çogu modeller icin satiliyor benimkine bulamadim.

Seat ibiza 2004 1.4 lt 101 Hp Signo
cordoba ibiza farketmez 6L kasa olsun... doğuş otodan yedek parça kısmından ısrarla isteyiniz :) muhtemelen almanya siparişi olur...

7c2f5402d845aa4a914406e9131efd7a.jpg
2e8da72a2a60b9ab1fadd5702a4d7462.jpg
c856ffd6eae53a0c6773ae608dcb4369.jpg

Son 1 haftadır araba ile ilgilenebildim. Bugün güzel bir yıkama yaptım

Bir hafta içinde ise ön cam hariç film, bagaj kapağına crom çıta, pedal takımı, iç aydınlatma led, orta kol dayama, bagaj havuzu, parklar ve plaka led, Uzunlar şimsek led, fıskiyeler Golf 6 fıskiyesi ile değişti ve vagcom özellikleri açıldı.

Sadece kısmet olur ise yarınki buluşmada stickerlanmak kaldı (=

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Amerikan parkları açtım

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aracımıza Pasta Cila Uygulaması yaptırdık,Resimlerde eski ve yeni mukayese edebilirsiniz :)
VagCom ile Amerikan park özelliklerini ve dönüşe duyarlı sis özelliğini açtırdık, ekstra olarak sellektör yapınca sönen sis lambasını eklettik.

Ve bir sorum olacak, çamurluk ile lastik arasındaki o mesafeyi jantı büyüterek mi kapatabiliriz yoksa yay ile mi? 16 dan 17 ye çıksam 2,5 cm o mesafe kapanır mı?

Ekli dosyalar

• Screenshot_20170725-113342.jpg
    Screenshot_20170725-113342.jpg
    321.4 KB · Görüntüleme: 111
  • P_20170722_155922_vHDR_On.jpg
    P_20170722_155922_vHDR_On.jpg
    669.7 KB · Görüntüleme: 116
Merhaba

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt