Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bugün SEAT'ına ne yaptın ?

Uygulama yaptığınız yerleri gazyağı ile temizlerseniz bütüself in yapışma ve altta boşluk kalma imkanı olmaz kolay gelsin bu arada zorlu bir işe başlamışsınız

DUYURU - SeatClubWorld.Com - Sticker Talep Konusu (ÜCRETSİZ) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

İletişim ve sticker için profilim de numaram var isteyen oradan da ulaşabilir

3 sene önce fiestama yapmistim komple ondan artan parcalari kullandim tecrubeliyim o konuda yavas yavas yaparim artik gaz yağını bilmiyorum ama bende R3 var oda güzel temizliyor. Gaz yağı bulursam davlumbazlarıda onla yaparim

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Bayramlık temizligimizi yaptık. Cilaladık, parlattık...
ed3eebedeba203ad2b288f3289e2289f.jpg
02fea90cfcb2af33cb60a355a759a0d6.jpg

Hocam güzel bi işe girişimişsiniz sonuç nedir.bide nerden bulabiliriz bu malzemeyi.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Sonuc daha az dış ses daha az ısı kaybı normalde her aracta fabrika cikisli bulunmasi gereken birsey ama yapmiyorlar. Malzemeleri bauhaus yada Koçtaş gibi yerlerden bulabilirsiniz bildigin catı malzemesi sıcağa ve soğuğa dayanıklı kendinden yapışkanlıdır

Seat Leon CR-Style 1.6TDİ Manuel 2011 White Edition

Geri
Üst Alt