Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bugün SEAT'ına ne yaptın ?

e5eec6b071867e6d850338727c72a80d.jpg

bismillah spoyler ile başladım ...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Yakışıklı olmuş kerata...

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ekli dosyayı görüntüle 14027Ekli dosyayı görüntüle 14028Ekli dosyayı görüntüle 14029Ekli dosyayı görüntüle 14030Ekli dosyayı görüntüle 14031

Bosse marka havuzlu paspaslar taktim gayet başarılı saft üstü parça hariç onu da kullanmam zaten pek. foto koyamamistim.Alacak kişilere fikir olur.

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Güzel günlerde kullan şık olmuş
Şaft hariç

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üzerinde ki bir leon büyüklüğünde ki karları temizledim. Daha be olsun.

Yalnız can sıkıcı bir durum, arkadan uğultu geliyor muhtemelen bilyadan. Sanayii yolu göründü.

• Beğen
Reaksiyonlar: LKTN
Üzerinde ki bir leon büyüklüğünde ki karları temizledim. Daha be olsun.

Yalnız can sıkıcı bir durum, arkadan uğultu geliyor muhtemelen bilyadan. Sanayii yolu göründü.

Benim de ilk aldığımda tıs tıs çalışan süspansiyonlar şimdi çok takır tukur çalışıyor. Yaylardan önce servise mi göstersem acaba ?

Araba vapuru rampası yüzünden kırılan lipi söktüm. Bir de bir güzel iç-dış yıkattım. Ama eminim ki sabah kaputun üzerinde kuş pisliği olacak :D Yıkandığını biliyorlar mı nedir anlamadım gitti :S

Geri
Üst Alt