Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bugün SEAT'ına ne yaptın ?

Detaylı temizlik, camlara 3M (2 numara) film, uzun-kisa-sislere ledler takıldı. Yarın resimleri yüklemeye çalışacağım. :) :)

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Merhaba...hayırlı olsun öncelikle...farlar ve sisler için hangi ledleri kullandın acaba? yada anadolu yakası tanıdık bi tunningçi yada bu işi temiz yapabilicek birisi varmı?
teşekkürler

Ledleri AliExpress ten alabilirsin daha çok cesit var ve fiyatlari burda satilanlara göre uygun çoğu satıcı ordan alıp satiyor :)

Filmleri ne kadara cektiler hocam. Bir de sanirim 3-4 farkli cesit varmis 3m'de kalite olarak dogru mudur?
[doublepost=1520788831,1520788631][/doublepost]3M çektirdim. açıkçası 3m in çeşitlerini pek sorgulamadım. devamlı gittiğim aksesuarcı bir tanıdığım var. onda yaptırdım. ön cam hariç tümüne 2 numara yaptırdım. küçük ön kelebekler dahil toplam 250 TL ye maloldu. gayet memnunum
resim olayı aklımdan tamamen gitti bu arada. yoğun bir hafta geçti benim açımdan. :)
[doublepost=1520788877][/doublepost]
Merhaba...hayırlı olsun öncelikle...farlar ve sisler için hangi ledleri kullandın acaba? yada anadolu yakası tanıdık bi tunningçi yada bu işi temiz yapabilicek birisi varmı?
teşekkürler

[doublepost=1520789186][/doublepost]ben izmir de ikamet ediyorum. bu nedenle anadolu yakası hakkında yardımcı olmayacağım. led olarak INWELLS H7 36W 8000 LM (model no: INW036003) kullandım.kontak açtığında çakar efekti çok da güzel oldu. ayrıca bu ledlerle vizeden de sorunsuz geçtim (uzun - kısa - sisler dahil takılıydı)

Geri
Üst Alt