Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bugün Seatına Ne Yaptın ? (2010)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sagol dun senın arabanı gordum ama senı goremedım eryada
Avrupa yakasında ikamet ediyoruz(Okulum, evim). Fakat babam Anadolu yakasında çalışıyor. Servis olarak aslında avrupa yakasında da birçok servis var ama ERYA bir başka ve vazgeçilecek gibi de değil. Mert abim varken daha iyiydi ama napalım kısmet işte. ERYA ya çarşamba günü bıraktık aracı. Dün malesef uğrayamadık.

1 saat önce 3.76'dan aldım 97'yi.. :mad: :mad:

lpg birim fiyatıda 1.83 olmuş puff bu ne yaff :(

son 3 yıldır akaryakıta gelen zamlar benim maaşıma gelseydi şimdi apartmanı almış yan apartmanlara gözü dikmiş olurdum.

sen daha ehu ehu 15.7 gördüm ehu de :D çok fena gazlayasım var ama evdeyim :(

Sinan'ım ben benzinim varsa yakarım hiç de acımam..
velakin zaten kendime sigara ve yemek dışında bi harcamam yok artık nerdeyse hepsi benzin..güzel bişi mi değil ama ben mutluyum..

ama TEM'de gazladığımda aldığım keyif hiç bişiye değişmem her şeyin bi bedeli var..

yıgıt gaza yuklenmenın zevkıne degıyor ama bu zevk bu kadarda burnumuzdan fıtıl fıtıl getırılmezkı..

orası doğru abi L fiyatını görünce her defasında küfür ediyorum..
bi kere es geçmeden..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt