Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bugün Seatına Ne Yaptın ? (2010)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ona bır sure bısey yapamıcam :( 2010 a ayrı gırdık...

bi sorun yok di mi can..?

--

azıcık gezdik geldik, izmirin göbeğinde yağmursuz havada sahil yolunu sel basmış. 3 şerit yol tek şeride iniyor sular yüzünden. Olmadı bi x5 x6 mız suyun ortasından hız kesmeden gidelim. :(

Tekrar geçmiş olsun kardeşim.dün seninle konuştuktan sonra şarjım bitti.çokta trafik vardı 5 gibi bizim tarafa gelebildim yanına uğrayamadım kusura bakma
cok sagol kardesım tekrar düşünmen yeter.ben gıttıgımde kapatıyolardı zaten bıraktım cıktım.

---------- Post added at 17:27 ---------- Previous post was at 17:20 ----------

dun bı cıgkofte motorcusunun azizligine ugradımda sag kapıdan gırmek ıstedı.ayna değişcek bir iki de ezık var kapıda camurlukta.2009 gider ayak tokadıını attı öyle gıttı.

geçmiş olsun kardeşim :(

bugün ben de birinden teğet geçtim sokakta, tek yön sokakta iki araba arasına girmiş sucu mudur nedir bakmadım, tam geçerken geri geri çıktı kekolayzır sürtüyodum arka kapıyı falan az kaldı.

Buna ek olarak kafa kafaya giriyodum az kaldı başka bi kekolayzırla. İyi ki yavaşlamışım adamı göz ucuyla gördüğümde, hız kesmeden geçiyodu 4 yol ağzından. Son anda fren yapıp durdum yoksa albea ile crash test yapacaktım

cok sagol kardesım tekrar düşünmen yeter.ben gıttıgımde kapatıyolardı zaten bıraktım cıktım.

---------- Post added at 17:27 ---------- Previous post was at 17:20 ----------

dun bı cıgkofte motorcusunun azizligine ugradımda sag kapıdan gırmek ıstedı.ayna değişcek bir iki de ezık var kapıda camurlukta.2009 gider ayak tokadıını attı öyle gıttı.

Geçmiş olsun...

sonax hızlı cila uygulamsı yaptım..hiç bişe farketmedi.. :(

geçmiş olsun Can sıkma canını..
araban 2 günde çıkar..kapın değişir daha çamurluk da istersen..
yandan çarptığında bana o araba benim sağ kapı ve sağ çamurluk değişti direkt..düzelebilirdi ama ben istemedim..

Can geçmiş olsun, ceza olarak çiğköfteciyi basalım grupçak çatlayana kadar acısını çıkartalım. Gerçi çiğköfte her yönden acısını çıkartır oda ayrı mevzu ama...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt