Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bugun Muayeneden Gectik..

araçta body kit warmıydı ? bi arkadaşın leonu alçak diyip ilk muayeneden bıraktılar , sonrasında orjinal yayları we yüksek yanak 17leri taktık ama adamlar yine alçak diyip hafif kusur yazdılarda :S

mayısta benimde muayne geliyor bakalım geçebilcekmiyiz :)

bende gecen hafta buyun eksıklerımle ve ruhsat hatamla muayeneden gectım :) dostlar sagolsun :):) ucuz kurtarmıssın hayırlı olsun

geçmiş olsun abi, darısı başıma. Haftaya ben de gireceğim, bu hafta arabayı bakıma bir sokayım.

Nerede girdin abi muayeneye? bir de acaba 3,5 luk yaydan dolayı mı sorunsuz geçtin? ben 5lik yayla takılır mıyım?

geçmiş olsun abi, darısı başıma. Haftaya ben de gireceğim, bu hafta arabayı bakıma bir sokayım.

Nerede girdin abi muayeneye? bir de acaba 3,5 luk yaydan dolayı mı sorunsuz geçtin? ben 5lik yayla takılır mıyım?

5lik mi taktın yanlış yapmışsın ozanım hangi akıllıyla taktırdınız puhaha

günlük kiralık orjinal yaylarım var yardımcı olabilirim puhaha geçersin kardeşim niye geçemeyesin ya bak geçmiş kaan :D

Geri
Üst Alt