Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bugün ilk kez istanbul trafiğine çıktım :D

valla bence anadolu yakasında trafık kurallarına daha cok uyan var ama avrupa cambazlık tolga mınubus yolunda aracmı kullanılır sende ya ın sahıle:)

ya napim doktora gidiyodum :D ama bu rampada dur kalklar strese sokuo insanı :D

Hayırlı olsun alışırsın kısa zamanda ayrıca kazasız belasız kullanman dileğimle :eek:key:

Annemin arabayı kaçırıyordum lisede yokuşta trafik sıkışmasın diye dua ediyordum:D Yokuşlarda dur kalk trafikte sol ayakta zıplama var mıydı size:D

zıplama ? şunu sölim ben kırmızıya yokuşta yakalandığımda yeşil ışık yanmasn die dua ediyodumpuhaha devir 5000 lere fırlıyo arada spin atarak kaldırıyodum :D

zıplama ? şunu sölim ben kırmızıya yokuşta yakalandığımda yeşil ışık yanmasn die dua ediyodumpuhaha devir 5000 lere fırlıyo arada spin atarak kaldırıyodum :D
Zıplama derken benim ayağım titriyordu çok fena debriyajın üstünde trafikte dururken zıp zıp zıplıyordu stresten engel olamıyordum:)

Bende çok tırsıyorum yokuşlarda DSG kaydırcak diye :pŞaka bi yana boş alanlarda bence alışana kadar kullan bol bol sonra takıl kafana göre .İstanbul trafiğinde kullanıosan melek gibi biri olman lazım hiç sinirlenmicen rahat olcan :)

Geri
Üst Alt