Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Bugün ilk kez istanbul trafiğine çıktım :D

Konu, 'Sohbet' kısmında tolgabes64 tarafından paylaşıldı.

1. tolgabes64

tolgabes64 SCW Üyesi

473
    54
    28
    bugün istanbul trafiği ile kadıköy-kartal arası minibüs yolu git gel. (golf ile) evin oralardaki yokuşa aniden durmak zorunda kalınca kalkarken ardarda 4 defa stop ettim :( ilk 3 ü çok acemice oldu 4.de el fren bırakmayınca araba gidemedi puhaha bikerede yukarı yokuş kırmızı ışıklarda tam yeşil yanarken en önde kalkarken stop etti ama çaktırmadan 2-3 saniyede hemen toparladm o ara stresten 5000 devire gelmiş debirajada az yüklendim. onun haricinde çılgın minibüs ve taxi ciler dışında sorun olmadı :) he dieceksiniz hiç araba sürmedinmi? şehirler arası sürdümde istanbulda dur kalk(sadece yukarı rampa) :D zorladı ama günü atlattık :) 1 aya kalmaz buluşmalarda olurum :D ehliyeti salı aldım daha 2gün olldu. almanya 17 yaşından beridir kullanıyodum ama istanbul gibi yer yok :D

2. SİMON

SİMON SCW Üyesi

3.408
    174
    63
    Sinir strese hosgeldin ozaman bende almanyada kullandigimda kaza yapiyordum hersey okadar muntazam ve kurallara uygunki

3. ofb37

ofb37 SCW Üyesi

998
    190
    43
    yarışmacı arkadaşlara başarılar:)

Bunu beğendi. tolga34 bunu beğendi.
  4. YEKTA

YEKTA SCW Üyesi

6.736
    2.404
    113
    TZ 5046 ya dikkat edelim o zaman :) alışırsın dikkatli ol ....

5. tolgabes64

tolgabes64 SCW Üyesi

473
    54
    28
    golf le çıktım :D o ibizanın plaka ve SCW logosuda var zati :D

6. TORO_BLANCO

TORO_BLANCO SCW Üyesi

3.050
    374
    83
    ben antepten istanbula gezmeye geldim istanbul trafiki çok rahat geldi bana sıkışıklık dışında herkes kurallara tam uyuyor medeniyet görmüş insanların hali başka oluyor

7. tolgabes64

tolgabes64 SCW Üyesi

473
    54
    28
    hocam nerede gezdiniz :D

8. Angelic

Angelic SCW Üyesi

165
    19
    18
    cidden istanbuldan bahsehidoruz demi ?? :rolleyes::rolleyes: bana neden denk gelmiyo o insanlar hiç yaa, daha 15 dakika önce cift katlı otobüs şöförüyle az daha birbirimize giriyoduk. arkadaş insan yola çıkmadan bi aynaya bakar demi. öle lank diye yola dalınır mı??!?:rolleyes:

bide napıyosun diyo camdan çıkıp! sen napıyosun yola baksana dedeim.. vay sanki küfrettim herife indi geldi yanıma bende indim, taksici vardı arkamdaydı sanırım oda indi beyler sakin olun diye geldi ayırdı. bıktım su minibus yolundan arkadas...

Hayırlı olsun Tolga :D:D

9. tolgabes64

tolgabes64 SCW Üyesi

473
    54
    28
    ya golf de kavrama noktası diye bişey yok motor azıcık titreyip hemen stop ediyor. nasıl çözülcek bu sorun? öbür trlüde geri kaydırıyorum

10. KAPTAN

KAPTAN FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

9.428
    1.443
    113
    istanbula hoşgeldin ozaman

Sayfayı Paylaş