Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bugun Beni Şaşırtan Doblo..

karapale

Kayıtlı Üye
Gebze istikametine doğru ilerlerken birden önümde bu fotosunu çektiğim dobloyu gördüm..bu aracın jantlarını nasıl bu şekilde yapmışlar..fikirlerinizi alalım :confused:

IMG_0343.jpgIMG_0344.jpg

Ekli dosyalar

• IMG_0343.jpg
    IMG_0343.jpg
    86.3 KB · Görüntüleme: 164
  • IMG_0344.jpg
    IMG_0344.jpg
    85.8 KB · Görüntüleme: 174
abi büyük ihtimalle offsetli saç jant..yaptırılıyor onlar özel olarak..o yüzden o kadar dışarda duruyor
belki bide spacer vardır

ters takmış gibi duruyor.. iç dış anlayacağın

bence de jant ters takılmış gibi druyor. belki komik gelecek ama biz bu tarzı pancar motorlarında uygulardık. jantı ters çavirip yani iç dış yapıp takardık böylece pancar motoru devrilmezdi ve istediğimiz kadar hız yapardık :)))))

jantı ters takabilecekleri hiç aklıma gelmemişti..ters gibi duruyor resimde gerçekten:confused:

ters takılmış gibi duruyor ama ters takılma ihtimali düşük çünkü ön fren diskleri janta sürtbilir... bence özel yapım jantlardır.. çamurluk üzerinde www.uygunbijonjant.com reklamını yapmışlar :)

vay bee adamların reklamını yaptım bedavaya :D ama yolda oyuncak araba gibi duruyordu :eek:

offsetli saç jant yakında yaptırmayı planladığım birşey :)

xx

Geri
Üst Alt