Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bugun Az kalsın yanıyorduk!!!

brave

Kayıtlı Üye
Bugun oğlen Etilere arkadasın yanına gıtmek uzere okuldan cıktım, 500 t dıe bır otobus var ona bındım, buraya kadar hersey normal, tam kavacıga yaklasıyorduk arkadan bır cıglık sesı ımdat ımdat motor yanıyo dıye sonra araba bırden cok fena sarsılmaya basladı dumanlar ıcerı gelmeye basladı sonra sofor zar zor durduldu hemen ındık otobusten motora bır baktım alev alev yanıyoR eger bıraz daha gıtseydı yada kımse farketmeseydı daha kotu sonuclar olabılırdı Allah Korudu walla...

Geçmiş olsun. 500T istanbuldaki en sakat seferdir heralde. Yıllarca bindim psycho şöförler resmen.

walla bakmazsan böyle olur da diyemiyecem ama farkedilmesi iyi olmuş gerçekten. Geçenlerde benim iç aydınlatma lambalarından biri kısa devre yapmış bizde cayır cayır yanacaktık nerdeyse. üzerine titrediğim arabamda hemde kızımla yalnızken öyle bişey olsa ne kadar da kötü olurdu düşünmek bile ürpertiyor içimi. Geçmiş olsun.

Geçmiş olsun. 500T istanbuldaki en sakat seferdir heralde. Yıllarca bindim psycho şöförler resmen.

Aynen ole hakıkaten ılk kaza yasanmadan once emmnıyet serıdene gırdı baya hızlıydı zar zor durabıldı ondan sonra bu olay yasandı onun ıcın artık bınmeme kararı aldım

walla bakmazsan böyle olur da diyemiyecem ama farkedilmesi iyi olmuş gerçekten. Geçenlerde benim iç aydınlatma lambalarından biri kısa devre yapmış bizde cayır cayır yanacaktık nerdeyse. üzerine titrediğim arabamda hemde kızımla yalnızken öyle bişey olsa ne kadar da kötü olurdu düşünmek bile ürpertiyor içimi. Geçmiş olsun.

Sagolasın abıcım hem bakmıyolar kesın bıde abı herıfler sankı altlarında ferrari varmıs gıbı kullanıyolar otobusleri

bir süre desen daha doğru olur. er kazadan sonra böyle karar alsaydık eşeğe bile binmezdik.

ya o otobuslerde ne makaslar atıyolardı yanda oturuan bıletcı cocuk dıyo abı 585 gelıyo yapıstır koprude makas show baslıyo sonra :D:D:D:
gecmıs olsun.....

Geri
Üst Alt