Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bugün 19 Mayıs unutmayalım, unuturmayalım!

her geçen gün daha yüksek sesle!

[h=6]19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun! [/h]

ATATÜRK'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun arkadaşlar...​

Her zamankiden daha da gururla kutluyorum bayramimizi,nice aydinlik 19 mayislara...

"Rica ile, merhamet dilenmekle bir millet ve devletin şeref ve istiklâli kurtarılmaz. Türk milleti, gelecek nesiller için bunu unutmamalıdır." M. Kemal ATATÜRK

Bayramımız Kutlu Olsun..

‎19 Mayıs; 1981 yılından bu yana “Atatürk’ü Anma Günü” olarak da kutlanmaktadır. Bunun nedeni Atatürk’ün bir söyleşi sırasında: “Ben 19 Mayıs’ta doğdum” demiş olmasıdır.

DÜNYANIN EN BÜYÜK DEVRİMCİSİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'Ü SAYGI İLE ANIYORUZ...

Hepimizin, 19 Mayıs Atatürk`ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlu olsun!

Tam karşımda Atatürk Müzesi Evi var... Ve çok güzel bir hazırlık var... İnsan baktıkça gururlanıyor...

Tüm Türk Milletinin 19 mayis gençlik ve de spor bayrami kutlu olsun...

Evet, ben de bugün bayrağımı alıp eşimle, 10 aylık kızımla Şişli'de yürüdüm, çoşkuyla ve gururla.Gerçekten binalara asılmış dev bayraklar ve Atamızın çeşitli resimleri ve kalabalık görülmeye değerdi.

Geri
Üst Alt