Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Buggs bunny ve arkadaşları sirkte

biLaL

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar maçka küçük çiftlik parkında her sene geleneksel hale gelen ve Ülker sponsorluğunda yapılan Buggs bunny ve arkadaşları sirkte gösterisinin sponsoru firmamdan bilet geldi ve elimde 5 adet daha bilet var gösteri Perşembe günü saat 18:00'da bilet isteyen arkadaşım var ise mesaj atabilirler.

Biletler tek kişilik olup okul tatilinde küçük arkadaşlarımız eğlencesi için düzenlenmiştir. Bir küçük arkadaşım dahi gidebilirse sevinirim.

Not: Biletler hediye olup para ile satmıyorum.

Ender abi koltuklar yan yana ayırmadım :) konum fiyat derken ? bilet parasını soruyosan ücretsiz abi ücret istemiyorum amacım sadece içerisinde bulunduğum Scw ailesinin bi ufak ferdinin orada olabilmesi ve güzelce eğlenmesi

Bilal cok tesekkurler sıtemızde ufaklardan bırısıne gıder mutlaka

inanılmaz duyarlısın sen ama yaa... helal olsun

Tşk. ederim Eda hepimiz burda bir aileyiz ve onlarda benim yiğenim sayılır inş. gidenler eğlenir hazır tatil arası :)

Kalan bilet sayısı 3 adet arkadaşlar. talebe gere + 5 bilet daha istedim akşama yanıt vericekler umarım + 5 daha gelir

ya ben bile gidip izlemek isterim ama perşembe günüymüş yanılmıyorsam ..kurtlar vadisine denk geliyor..yoksa ben kendim bile gitmek isterim yanıma yeğemi de alırım aslında..offf yaa

ya ben bile gidip izlemek isterim ama perşembe günüymüş yanılmıyorsam ..kurtlar vadisine denk geliyor..yoksa ben kendim bile gitmek isterim yanıma yeğemi de alırım aslında..offf yaa

abi vadinin tekrarı var bunun yok :eek:key:

Geri
Üst Alt