Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bugünde alamadım :/

ya 35 bınlıra var :)) ben seattan varmı gecsem her kes dert yanıyor.. arabasından memnun olanda satmıyor.. e bende 100 bıne gelmıs bı arabaya 35 mılyar vermem :) ınsallah temız gercekten ıhtıyacı oldugu ıcın satan bırıne denk gelırım.... surası sorunlu buradna ses gelıyor zart zurt bır suru ısyan eden var forumlarda :) golf mu alsam gıdıp S40 mı alsam :) ne yapacagım kafayı yedım.. :D gidip doğan alacam sınırden sımdı.. :D arabas

bende olsam 100 bini geçmiş araca 35 vermezdim...
Allah hakkınızda öncelikle hayırlısını nasip eylesin. ortada o kadar çok dolandırıcı varki, insan ister istemez biraz dikkat ediyor.
golf tabiki alınır ama ya biraz yaşlı alacaksınız ya da paraya kıyacaksınız.
gelelim s40 örneğine, ben kesinlikle tavsiye ederim ama onda da para ve km olayı zor gibi gözüküyor. ama araçta araç yani, ben şahsen leonu geçtim golf le bile kıyaslamam...sonuçta farklı segment araçları.
yinede hayırlısı olsun...

Golf ler var 2009-2010 Volvo S40 2007 model var ama 1.6 olması ve kasasının sanki agır olması yakıtı cıgaltacak gıbı gelıyor.. :) bıktım 20 lırayla 45 50 km gıtmekten :) Mıtsubshı lancer var onlarda 1.6 1.5 sanırım :/ gerısye bır tek leon 1.2 yada 14 tsı kalıyor ama onla ılgılı pek memnun arkadas gormedım.. :/ napsam yaa :) evdekiler öldürür benı sorunsuz arabayı sattım...sorunlu araba alırsam bittim ben :)

Golf ler var 2009-2010 Volvo S40 2007 model var ama 1.6 olması ve kasasının sanki agır olması yakıtı cıgaltacak gıbı gelıyor.. :) bıktım 20 lırayla 45 50 km gıtmekten :) Mıtsubshı lancer var onlarda 1.6 1.5 sanırım :/ gerısye bır tek leon 1.2 yada 14 tsı kalıyor ama onla ılgılı pek memnun arkadas gormedım.. :/ napsam yaa :) evdekiler öldürür benı sorunsuz arabayı sattım...sorunlu araba alırsam bittim ben :)

bende 2001 signo vardı. 5 sene kullandım ve gittim sıfır makyajlı kasayı aldım. belki arkadaşlar kızacaktır ama kesinlikle 2001 model leonum daha güzel, kaliteli ve konforluydu. ben eski aracımı aradım bir müddet ama sonradan da sonuçta sıfır araba diyerek kendimizi avuttuk. size daha önceden de söyledim ararsınız eski aracınızı.

Eski aracım 2003 signoydu.. fakat artık dağılmaya baslamıstı durduk yere :D camların motoru bozuluyor içinde ki teller bir birine giriyor.. 2 kere cam motoundaki telleri değiştirdim.. :) Eskiden arabanın calısıtıgını anlamazdım tekrar marşa basardım :)) Şimdi kendi dediğimi duyamıyorum arabanın ıcınde.. Durmadan viraj demir lastıiği denılen seyı degıstırıyordum :) Egzost katalizörü denılen seyden ses gelıyordu :) yanı 1000 liraya yakın masrafı vardı ve sıkıldım :) artık her sene 500 1000 lıra harcamaktan.. konforuna ıyı hos .. fakat bugun 1.2 TSI denedım arabanın kalkışı bıraz yavas fakat konforu bence kotu degıldı.. oturaklıydı hele o dıreksıyon cok rahattı :) eski arabamın bırde :) baskı balatası gitmişti 600 lirad ona vermek ıstemedım.. audılerde olan o dit dit dit sesi içimi :) eritti kontagı actıgımda :) ya kısascası begendım seatı fakat lanet olası şehirde vuruksuz sorunsuz bır araba bulamadım :(( Allah yardımcım olsun ben cok takıntılıyım ufak bi çizikte soguyorum alacagım arabadan :D

tabiki eski araçlarda sorun bitmez be kardeşim...dediğin gibi Allah yardımcın olsun. sitede satan arkadaşlar varmı bilmiyorum ama satıyorum kısmına bir bak

eyvallah ısmaıl.. ıste bu leonun tek sucu biz genclere hıtap etmesı... %70 i de b.....k gıbı kullanıyor afedersın bu aracları.. O yuzden :) jantsız ve tamponsuz oynanmamıs araclar suan ilgi alanımda acıkcası.. Cunku hor kullanılmıs bır araca 35 veremem 20 olsa verırımde 35 benı normalde cok asan bı meblag.. Bu arabayı alabilmek için şampuan markam bile blendax'tan DURU'ya düştü.. :/ İlerde kredı borcu bıtınce kendım taktırırım tampon falan neyse en azda 7 8 sene kullanırım cok acıl bır ıhtıyacım olmazsa.. Yaşlı birini bulursam alacam arabasını :D Satanlara duyurulur
ÇİZİKSİZ - KAZASIZ - TRAMERSIZ (MAX 300 TL'YE varım) :) (UFAK LOKAL BOYALARA VARIM) DEĞİŞENSİZ !! 1.4 TSI oncelıgım olmadı son care 1.2 TSI :) Istanbul cıvarı satan varsa duyurulur :)

hayırlısı olsun inş gönlüne göre en kısa zamanda bulursun bir araç.

Geri
Üst Alt