Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bugün Trafikte SCW Üyesi Gördünüz mü...? (2010)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Evet kardeşim herkes beni E5 te yakalıyo ben göremiyorum :)

evet kardeşim izmite doğru gidiyordum hatta SCW stickerlı 1.4tsı 160lık scirocco sıkıştırıp selam verdi :D
Bu arada adapazarında Serbay arkadaşımızı ziyaret ettim bugün bol bol çay içip sarhoş oldukpuhaha
koptum son cümleye :) insan burdan geçerken kornaya basmazmı yaw :(

serhat abi bu aralar çok popülersin kozyatagı civarında :D

öğle saatlerinde e-5 de carrefourun orda serhat abiyi gördüm

koptum son cümleye :) insan burdan geçerken kornaya basmazmı yaw :(

GÜzergah sağlamdı İstanbul-izmit-adapazarı-sapanca-izmit-istanbul..... izmitte kalamadım hastane işleri vardı adapazarında o yüzden acelem vardı artık organizasyonda basarız kornaya....:eek:key:

GÜzergah sağlamdı İstanbul-izmit-adapazarı-sapanca-izmit-istanbul..... izmitte kalamadım hastane işleri vardı adapazarında o yüzden acelem vardı artık organizasyonda basarız kornaya....:eek:key:

geçmiş olsun... daha buralardayız ya çok basarız... kornaya :)

taşehir paladıum un orda tm4677 alihan görüldü beyaz canavarıyla ki arka camdaki olay beni bitirdi

Bu akşam bağdat caddesi arka sokagında ters yönden gelen cupra tamponlu siyah tavanlı beyaz renk leon görüldü emin olmamakla beraber volkanın (aux) aracıdır tahminim....

ataturk caddesı marmariste
yiğit furkan ve serhat abiyi farkettim
park edip yanlarına uzadım :)

guzel bi 2 saat oldu benım ıcın :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt