Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bugün TORO BLANCO YA YAPILAN ŞAKA

- 48 -

Kayıtlı Üye
hala gülüyorum düşündükçe gülüyorum

görkemle sanko park tan çıkarken baktık ibrahimin araba aradık meşgule verdi..
yaklaştık araca kendi yok..boya korumaya vermiş aracı..

müziplik bu ya..aradım ulaşamadım
sonra görkem aradı..bugün seni arabayı gördük içinde kızlarla gidiyordun..ters yöndeydik bastık yetişemedik...dedik...

yüreğine indiriyor muşuz....

o teslim etmiş aracı boya koruma için..
adam geziyor araçla diye..
tabi böyle bir şey yoktu..

yanlız görkem peki adam arabayla nerden geliyordu..onu hala çözemedim

valla bilmiyorum sadece awax a giriyordu araba ve boya koruması yapılmıştı ama hareler vardı araçta:)

ben söylemezdim hemen ama adamı arayıp küfürü basar diye söyledim şaka oldugunu....

harbidn he adamın kalbine iner valla :D ayrıca bi telefonla küfür gelir :D

abi teslim ederken ruhsatı almıştım belli olmaz gezer filan dedim görkemde ciddi ciddi öyle deyince koptum nerdeyse adamı arıodum vallaha kızlar içinde kalsın arabayı bırak dicektim :D :D :D

merak etme trafikte böyle bir durum olsa yolunu keseriz hele hele içi kız dolu gidiyorsa toro blanco hiç kaçarı yok:)

abi teslim ederken ruhsatı almıştım belli olmaz gezer filan dedim görkemde ciddi ciddi öyle deyince koptum nerdeyse adamı arıodum vallaha kızlar içinde kalsın arabayı bırak dicektim :D :D :D

aahahaha süper yha onları içinde hatta yanıma getir öle bırak :D

Geri
Üst Alt