Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bugün Seat olmayan arabana ne yaptın?

bütün gün bakıp kara kara düşündüm neresinden toplamaya başlasak diye :) satmaya karar verdik :)

temizledim hafiften , yağına suyuna baktım , frenler periyodik bakımdan geçti ( arka kampana - arka balata - arka fren merkezi ) değişti ... şimdilik iyi gibi ,

strab aldım.boluda işime yarayabilir.:)

Jant spreylerini pek tasvip etmiyorum kurum sökmesi için çok etkili asit içeriyo ve boyayı ciddi anlamda solduruyo bende süngerle yıkayıp kurularsanız gayet uzun ömürlü olur.....:eek:key:

jant spreyleri çok iyi temizliyor, boyayı sökercesine temizliyor doğru söylüyorsun. Ben de jant spreyi kullandım 6 ay sonra komple jantları yeniden boyatmak zorunda kaldım.

Jant spreylerini pek tasvip etmiyorum kurum sökmesi için çok etkili asit içeriyo ve boyayı ciddi anlamda solduruyo bende süngerle yıkayıp kurularsanız gayet uzun ömürlü olur.....:eek:key:

Gazlıları var bide normalleri var , hepsi mi aynı ?

yıkayıp partlattıktan sonra ilana koymak icin resımlerını cektım

Geri
Üst Alt