Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bugün SEAT'ına ne yaptın ?

Bu haftasonu body kit sonrası temizlik ile geçti. Bidahaki haftasonu da egzozlar takılınca daha güzel duracaktır :)

19657

20190512_2FF64381-A369-47E4-A809-961CB98DF9DC.jpg

yarın benim için büyük gün arkadaşlar.. aracın sport amortisör ön arka takımlarını değiştiriyorum kısmetse.. Ön süspansiyonları monreo marka aldım umarım beni memnun ederler ve olabildiği kadar konforlu sürüş olur arabada.

yarın benim için büyük gün arkadaşlar.. aracın sport amortisör ön arka takımlarını değiştiriyorum kısmetse.. Ön süspansiyonları monreo marka aldım umarım beni memnun ederler ve olabildiği kadar konforlu sürüş olur arabada.
Yay ve amortisör mü yoksa sadece amortisör mü? Yaylarla oynanmışsa sorununa çare olmayabilir

TA-1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yay ve amortisör mü yoksa sadece amortisör mü? Yaylarla oynanmışsa sorununa çare olmayabilir

önde monreo amortisör helezon takoz vs. takılacak, arkada kesilmiş yay vardı orjinal muadili ile değişimi yapılacak.

önde monreo amortisör helezon takoz vs. takılacak, arkada kesilmiş yay vardı orjinal muadili ile değişimi yapılacak.

Geri
Üst Alt