Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bugün istanbulda sıcaklık

- 48 -

Kayıtlı Üye
bügün saat 16.16 ve 43,5 derece nem haric araç da gölgede duruyordu

bugün hakkaten fenaydı..
nem çok yüksek daraltıyo adamı klimasız ortamlarda..

bügün gerçekten boğucuydu belki 1-2 saat önce aklıma gelseydi ve resmini çekmiş olsaydım daha yüksek bir değer görebilirdim

40 civarı derecelere gün içinde alıştık tamam ama nem miktarına alışmak çok zor. havadaki nem miktarına bak, yakında balıklar havada yüzecek. geceleri yatmak da mümkün değil, yattığın yere insanın kopyası çıkıyor resmen. her zaman karşı olduğum klima benim bile kankam olmuş durumda.

40 civarı derecelere gün içinde alıştık tamam ama nem miktarına alışmak çok zor. havadaki nem miktarına bak, yakında balıklar havada yüzecek. geceleri yatmak da mümkün değil, yattığın yere insanın kopyası çıkıyor resmen. her zaman karşı olduğum klima benim bile kankam olmuş durumda.

bende yazın kapı cam açık seven adam olarak vantilatör sayılaırını arttırdım ama... çok pişmanım..klima almalıymışım..fan açık üstüme dönük yatıyorum..hikaye..ancak sabah 5gibi işe yarıyor

dun londradan ucaga bındım aksam 14 dereceydı
ıstanbula ındım sabah 4 te ve nefesım kesıldı ben bıle bayıldım bı anda sızı dusunemıyorum :D

Geri
Üst Alt