Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bugün ilk kez istanbul trafiğine çıktım :D

tolgabes64

Kayıtlı Üye
bugün istanbul trafiği ile kadıköy-kartal arası minibüs yolu git gel. (golf ile) evin oralardaki yokuşa aniden durmak zorunda kalınca kalkarken ardarda 4 defa stop ettim :( ilk 3 ü çok acemice oldu 4.de el fren bırakmayınca araba gidemedi puhaha bikerede yukarı yokuş kırmızı ışıklarda tam yeşil yanarken en önde kalkarken stop etti ama çaktırmadan 2-3 saniyede hemen toparladm o ara stresten 5000 devire gelmiş debirajada az yüklendim. onun haricinde çılgın minibüs ve taxi ciler dışında sorun olmadı :) he dieceksiniz hiç araba sürmedinmi? şehirler arası sürdümde istanbulda dur kalk(sadece yukarı rampa) :D zorladı ama günü atlattık :) 1 aya kalmaz buluşmalarda olurum :D ehliyeti salı aldım daha 2gün olldu. almanya 17 yaşından beridir kullanıyodum ama istanbul gibi yer yok :D

Sinir strese hosgeldin ozaman bende almanyada kullandigimda kaza yapiyordum hersey okadar muntazam ve kurallara uygunki

TZ 5046 ya dikkat edelim o zaman :) alışırsın dikkatli ol ....

golf le çıktım :D o ibizanın plaka ve SCW logosuda var zati :D

ben antepten istanbula gezmeye geldim istanbul trafiki çok rahat geldi bana sıkışıklık dışında herkes kurallara tam uyuyor medeniyet görmüş insanların hali başka oluyor

ben antepten istanbula gezmeye geldim istanbul trafiki çok rahat geldi bana sıkışıklık dışında herkes kurallara tam uyuyor medeniyet görmüş insanların hali başka oluyor

cidden istanbuldan bahsehidoruz demi ?? :rolleyes::rolleyes: bana neden denk gelmiyo o insanlar hiç yaa, daha 15 dakika önce cift katlı otobüs şöförüyle az daha birbirimize giriyoduk. arkadaş insan yola çıkmadan bi aynaya bakar demi. öle lank diye yola dalınır mı??!?:rolleyes:

bide napıyosun diyo camdan çıkıp! sen napıyosun yola baksana dedeim.. vay sanki küfrettim herife indi geldi yanıma bende indim, taksici vardı arkamdaydı sanırım oda indi beyler sakin olun diye geldi ayırdı. bıktım su minibus yolundan arkadas...

Hayırlı olsun Tolga :D:D

ya golf de kavrama noktası diye bişey yok motor azıcık titreyip hemen stop ediyor. nasıl çözülcek bu sorun? öbür trlüde geri kaydırıyorum

Geri
Üst Alt