Bugün Doğuş Oto Adına Anket Yapan Firmadan Aradılar VE ...... | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Bugün Doğuş Oto Adına Anket Yapan Firmadan Aradılar VE ......

bluetouch

Kayıtlı Üye
Telefonda açtım ağzımı yumdum gözümü...Aracımı yenibosna Seat Altur'a götürmüştüm memnuniyet anketi için aramışlardı.Servisten genel olarak memnun olduğumu fakat bakım ve özellikle aksesuarların aşırı pahalı olamasından dolayı yaptıramadığımız yönünde şikayetimi ilettim.Bir tamponun 2bin tl bir kol dayamanın 600 tl bir marşpiyelin boya montaj bin tl olmasını şikayet ettim ve bu konu için bir çözüm üretilmesi gerektiğini dile getirdim.Ayrıca bu konuda yapılabilecek herhangi bir iyileştirme olup olmayacağını tarafıma telefonla bildirilmesini talep ettim...Sizce olumlu bir gelişme olabilme ihtimali yüzde kaç :) beni aradıklarında olumsuz bir cevaba nasıl bir tepki vermeliyim?

PATRON

Administrator
Aynen çok güzel konulara değinmişsin ama onlarca kişi bu konuyu ele almalı...

Çöllü

Forumdan Uzaklaştırıldı
Ceyhun iyi demişsin En azından Doğrular kayıt Altında Artık..
Ama Arayacaklarını sanmam hatta bu şikayetlerini Onların bilmediklerini de Zannetmem :eek:key:

arthur

Kayıtlı Üye
bence olasılık sıfır hepimiz radıgın da bunları söylememiz lazımaslın da ama ben başımdan savmak için he tamam güzel diyorum vallah

bluetouch

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar konuşmalar kaydediliyor ve ben kendi adıma değilde seatclubworld forumu adına yüzlerce kişi adına konuşuyorum dedim.Hatta ben teklif etmeden size telefonla dönülmesini istermisiniz dediler.Bence bu konu üstüne düşebiliriz.Gelen cevaba göre doğuş otoya toplu bir mail atarsak olumlu sonuçlar alabiliriz gibime geliyor...Ne dersiniz?

M.Can

Kayıtlı Üye
Fıyat konusunda bi indirime gidiceklerini sanmıyorum.. Zaten 2 veya 3 yıl servise götürmek zorundasın.. Bi nevi tekel gibi :D