Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bugün Dünya Rakı günü

Ben kutlanılacak birsey olduğunu düşünmüyorum...

bu bana babamın vasiyetidir eğer ki özellikle ve özellikle rakı içiyorsan kadehinde bir yudum kalsa dahi seni bozacağını düşünüyorsan içmeyeceksin:) kadehi yarım bırakmak asla ayıp değildir kendini bozup ayıp etmektense yarım bırakıp bozmayın derim:)

Tüm içkiler bir tarafa rakı asla sek içilmez Farukcum.Kadehe önce rakı sonra su sonra bir adet küçük buz ilave edilir.Ayıbı yok baktınki kafan iyi oluyor orda bırakacaksın kadehi.Neyse Akşamcıların günü kutlu olsunnnnnnnnnnn hem kafam ellerim kayıyor pardon.:)

bu dersi inşallah bir gün yüzyüze verirsin abicim :D:D ben Adanada önce rakı, arkadan 2 küçük buz ilave edip limonla beraber dayandım gittiiiiii :D:D:D

Rakıyı sevene hergün bayram özel gün belirlemek saçma buna :) artık pek işim olmuyo içen içsin ben keyif için arada sırada bir iki duble sonrası yoook.....:)

ORGAN BAĞIŞI (vasiyetname)
Dostlarım,
Bir gün nasıl olsa bu dünyaya veda edip gideceğiz. Düşündüm ki, benden sonra organlarım çürüyüp gideceğine:
1- Yüzlerce şişe RAKI`yı şimdiye kadar işlemiş olan karaciğerim, rakının kıymetini bilen birine verilsin,
2- Çilingir sofrası görmeye doymayan gözlerim, RAKI-BALIK-KAVUN-PEYNiR dolu sofraların bol olduğu yerde yaşayan birilerine verilsin,,
3- Rakı süzmeye alışkın böbreklerim yine aynı görevi görecek şekilde bir başka bedende yeniden hizmete girsin,
4- Rakı masasında heyecanla çarpan kalbim, bu işi en iyi yapan birine gitsin,
5- Verilebilirse beynim her kadehte Mustafa Kemal'i anan birine verilsin,
6- Bir tek uzvum benimle beraber gelsin, ola ki öbür tarafta huriler gerçekten vardır..!
Şerefe dostlar....

.:)

uffff Tekin abim fena noktayı koymuşsun :D:D:D rakıya pek sıcak değilim ama bir gün karşılaşırsak kadehte zehir olsa senle kadeh kaldırırım.

ben sonuncuya bittim ama :) ağbilerin ağbisinden nağmeler....

Geri
Üst Alt