Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bugün A101'de Araba Süpürgesi 25 Lira

sipartacus

Kayıtlı Üye
Dl0MBO.jpg

iş görürmüki acaba. KW olaylarından anlayan birisi varmı aramızda bu süpürge çeker mi :) bilgi sahibi olan varsa zaman kaybetmeden bizde gidelim alalım fiyat güzel

iş görürmüki acaba. KW olaylarından anlayan birisi varmı aramızda bu süpürge çeker mi :) bilgi sahibi olan varsa zaman kaybetmeden bizde gidelim alalım fiyat güzel
KArdeşim 25 tl sonuçta.. Ben siparişi verdim bile...Kalmıyor çünkü şokta sonra..

60watt çekiş gücü var, ucu sert fırça ile tozları ortaya toplayıp, bununla çekebilirsiniz, biraz önce denedim, 25liraya fena bir ürün değil ama beklenti yüksek olmasın, beğenmezsen iade edersiniz.

KArdeşim 25 tl sonuçta.. Ben siparişi verdim bile...Kalmıyor çünkü şokta sonra..

3 mağza gezdim, teyzelerin elinden bir tane zor aldım, indirimde tabak vs olunca acayip kalabalıktı :)

Geçmiş olsun 9 u beş geç kalmamış süpürge alamadım.

Eline geçen olursa ufak tefek dökülenleri süpürmek için iş görür bence.

Selamınaleyküm dedim
-Galmadı abi yaa dedi.

bende black&decker var, teknik değerlerini bilmiyorum ama biraz uğraştırsa da temizliyor güzel.

bunları kullanırken 2 detay var önemli, motorun çalışmaması lazım, fazla yükleyip süpürgeyi bozabiliyormuş ki zaten motor açık kullanınca süpürge gerçekten saçma çalışıyor (B&D kullanım kılavuzundan bir uyarı)

bir de aküden tüketim yaptığı için fazla uzun kullanmamak lazım malum akü zayıfsa boşaltabilir, yeni araçlarda ya da akü yeni ise sorun olmaz ama ölü bir aküyü yutabilir :)

alanlara hayırlı olsun şimdiden :)

Sanırım ürün kalmamış yoruma biraz geç kaldık. Daha önce almıştım fakat etkili olmadığı için pişman oldum. evde kullandığımız düşük güçdeki elektirikli süpürgeler genelde 1200w olur ve biz bu süpürge çekmiyor diye şikayet ederiz bu süpürge ise 60w vakup gücünü siz düşünün. Heleki Simbo kalite olarak çok gerilerden geliyor bir kaç ay sonra makina elinizde bozulur kalır..

Geri
Üst Alt