Buemi: 'Toro Rosso puan mücadelesi verebilir' | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

 1. Ataşehir
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

Buemi: 'Toro Rosso puan mücadelesi verebilir'

Konu, 'F1 Dünyası' kısmında YCO tarafından paylaşıldı.

 1. YCO

  YCO SCW Üyesi

  22.341
  79
  48
  Sebastien Buemi, Scuderia Toro Rosso'nun, Belçika Grand Prix'deki güçlü performansının ardından, sezonun geriye kalan beş yarışında düzenli olarak puan alabilecek durumda olduğunu belirtti.

  Sezonun ilk üç yarışından ikisinde ilk sekize giren İsviçreli pilot, daha sonra toplamda ancak üç puan toplayabilmişti. Buemi, bundan sonraki yarışlarda rahatça puan alabilmek için sadece az bir efora ihtiyaç duyulduğunu kaydetti.

  Buemi, "Puana gerçekten çok yakınız. Önlere doğru sıçrama yapmak için, saedce biraz daha iyi olmamız lazım. Önlere yakın başlayabilirsek iyi bir yarış çıkaribiliriz" dedi.

  Buemi, "Sadece bir veya iki puan olsa da, düzenli olarak puan alabilecek durumda olmak istiyoruz. Spa'da buna çok yakındık. En hızlı yedinci tur zamanını yaptım. Dolayısıyla daha fazlasına da ihtiyacımız yok" diye konuştu.

  "Alternatif bir strateji uygulamış olsaydık Spa'da da puan alırdık" diyen Buemi, "Sıralamalar çok iyi gitmemişti. Dolayısıyla yarış da bizim için zor geçti" dedi.

  TurkiyeF1
   

Sayfayı Paylaş