Buda Honda Jazz '' 07 Elite - Seat Leon Almak İçin Satılıktır | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Buda Honda Jazz '' 07 Elite - Seat Leon Almak İçin Satılıktır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Alyyy

Kayıtlı Üye

erkanucan

Forumdan Uzaklaştırıldı
ilan acıklamalarınızı okudumda, bence siz tekrar bir kaldırın ilanı ya da düzenleyin ki şu sebepten , Neden Satıyorsun ?
Çünkü artık jazz konforundan civic konforuna geçmek istiyorum hondanın problemsizliğine öylesine alıştım kihondadan şaşmadan hondaya devam etmek için satıyorum

Leon yazarsanız daha iyi olur gibi :p saka bir yana hayırlı satıslar üstadım.

Alyyy

Kayıtlı Üye
ilan acıklamalarınızı okudumda, bence siz tekrar bir kaldırın ilanı ya da düzenleyin ki şu sebepten , Neden Satıyorsun ?
Çünkü artık jazz konforundan civic konforuna geçmek istiyorum hondanın problemsizliğine öylesine alıştım kihondadan şaşmadan hondaya devam etmek için satıyorum

Leon yazarsanız daha iyi olur gibi :p saka bir yana hayırlı satıslar üstadım.

leon tutku tutku :D

bmw nin 316 sınada bindim hondanın vtecinede ama yok olmuyor :) keyfi satış değil aslında acil satıp bir an önce sezon bitmeden leonumu alayım diyorum : )

araçta 2010 da kaza yapmış bizde kapattık gözü aldık problemde yok arabada gözüm gibi baktım türkiyede ben kadar hassası yoktur iddaa ediyorum hondaya bu kadar iyi bakan birisi çok zor :D

teşekkür ederim tüm yorumlara

Alyyy

Kayıtlı Üye
değerli yoruma teşekkür ediyorum

artık yaz bitmeden 1 leon olmalı dıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...