Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Buda benim Sportourer (Track Gri)

Valla ben hesapladım 50 liralık benzin aldım 4.20'den 180 km gitti 180/5 yaptığım zamanda 10 liraya 36 km Yapmış oluyorum şehir içinde tüplü araçlarda bu civarlarda seyrediyo bildiğim kadarı ile. 1.4 TSI

sitedeki sarı style çok orjinal duruyo ama yolda taksi die durdurmasınlar :D

evet ilk gördüğümce çok beğendim ama daha arkadaşlar almadan dalga geçmeye başladılar ancak hala benim için güzel çok seat gördüm ama tribu sarısını hiç canlı canlı göremedim adapazarı ve denizlideki şuvedekiler gördüklerini ve çok sevdiklerini söylemişti ama hayırlısı artık

yakıt tüketimini nasıl en aza indirebiliriz? yol bilgisayarındai yakıt sarfiyat talimatlarını yerine getirmeme rağmen 6.8 lt nin altına düşüremedim tüketimi :(

yakıt tüketimini nasıl en aza indirebiliriz? yol bilgisayarındai yakıt sarfiyat talimatlarını yerine getirmeme rağmen 6.8 lt nin altına düşüremedim tüketimi :(

benzinli için çok kötü değil fabrika ortalama 5.9 lt demiş çok bir fark yok bence ben sakin kullansamda çok bir fark olmuyor artık sadece 130'u pek geçmemeye çalışıyorum.

Geri
Üst Alt