Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Buda benim Sportourer (Track Gri)

kazasız belasız maaşallah..

Kazasız belasız güzel günlerde kullan hocam... araç çok güzel görünüyor...

kazasız belasız cezasız günler.
İçimde bi ukte olarak kaldı bu araba ya bi yanım körtapayı sat bundan al dio bi yanımda körtapa neyine yetmiyor diyo:)

hepinize teşekkür ederim güzel temenni ve yorumlarınız için kısa bir tatile çıkmıştım. araç artık 14500 de ilk bakımına girecek. track grisi ile tribu sarı seçenek olarak vardı aldığım bayide benimde gönlüm tribu sarıda kalmıştı ama track gridende memnunum. son olarak aracta biraz performans kaybı yaşadım diyordum yolda ama hesapladım 1600 kg maksimum taşıma kapasitesine gelmişiz bagajları çıkarınca kendine geldi ama ilkh günkü gibi değil.

Araç güzel Allah kaza bela vermesin.

Kazasız Belasız kullanman dileğiyle..

Allah kaza bela göstermesin.... tüketim çok iyi neden beğenmiosunuz :D

sitedeki sarı style çok orjinal duruyo ama yolda taksi die durdurmasınlar :D

Allah kaza bela göstermesin.... tüketim çok iyi neden beğenmiosunuz :D

tahmilerim daha az olacağı yönündeydi ama neredeyse lpgli araçlar kadar yakıyor ama fabrika verilerine hala uzak(biliyorum fabrika verilerine ulaşmak imkansız gibi ama deli gönül işte). çok yol yapıyorum haliyle ne kadar az olsa benim için o kadar iyi ama bakımdan sonra belki.

teşekkür ederim

en sevdiğim araba modeli gerçekten aile arabası ve çok ağır duruyor
ayrıca yakıt tüketiminiz bence gayet iyi bu sitede 500 - 600 krş yakan babayiğitler var :D

Geri
Üst Alt