Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

buda benim melegim

Bende Şekerpınar'dayım bazen öğle yemeklerine geliyorum oraya, senin aracı ilk defa gördüm orada
genelde merdivenlerin karsisinda yada kipa arabalarinin konulduğu yerlerin yanina birakiyorum. iceriye biraktigimda hep yandaki arabalarin kapı vuruklari ile karşılaşıyorum

• Beğen
Reaksiyonlar: Reis
Kardeş valla şimdi daha güzel olmuş tek sıkıntı spor yay alman onuda aldın mı tamamdır.
Ben de gebzede oturuyorum via port a çok geliyorum bur daha gelişimde mutlaka uğrarım yanına

Kardeş valla şimdi daha güzel olmuş tek sıkıntı spor yay alman onuda aldın mı tamamdır.
Ben de gebzede oturuyorum via port a çok geliyorum bur daha gelişimde mutlaka uğrarım yanına
tabiki her zaman beklerim. spor yayi bende cok istiyorum fakat bende aile oldugu icin sıkıntı olur diye dusunuyorum

Geri
Üst Alt