Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

buda benim erkeğim pd130

Güzel araç güle güle kullan arkadaş. Plakayı 41 görünce kocaelinde görmek nasip olmadı diyecektim.

sarı ıbızaya cok yaskıyor bu aracı adanadanmı aldınız kazasız belasız

cok tşk ederim hayır istanbuldan birinden aldım aracı drag arabası olarak aldım motoru yaptık kıvır zıvır işleri kaldı ben kendim boyattım griden sarıya hasar kaydı mevcut benim için hiç önemi yok içimden nasıl geliyosa öyle yapmak istiyorum güzel bi jant lastik kaldı onalrıda yaparsam daha bi güzel olcak izmirde yasıyorum aracım izmirde pasaoğlu ege bölge bayisiyim herkese tşk ederim

Maşallah Allah kaza bela vermesin MaaşallahMaaşallah

Allah kazasız belasız binmek nasip etsin çok güzel maşallah :)

HTC Desire HD A9191 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

cok tşk ederim hayır istanbuldan birinden aldım aracı drag arabası olarak aldım motoru yaptık kıvır zıvır işleri kaldı ben kendim boyattım griden sarıya hasar kaydı mevcut benim için hiç önemi yok içimden nasıl geliyosa öyle yapmak istiyorum güzel bi jant lastik kaldı onalrıda yaparsam daha bi güzel olcak izmirde yasıyorum aracım izmirde pasaoğlu ege bölge bayisiyim herkese tşk ederim
en guzelını yapmıssın mıllet aracna orjınal kalsın dıye bısey yapamıyor sen hasarlı almıssın ve dıledgn gbı keyfıne gore yapıp bnıceksın bızım mıllette hala sursında boya var burasında boya var deyıp aklını yesın mıllet keyfıne araba boyatr yabancı ulkede bızdede 98 model boyası yanmıs araclara orjınal boya derler agzım bozulmadan yazabıldım bu yazıyı :D

en guzelını yapmıssın mıllet aracna orjınal kalsın dıye bısey yapamıyor sen hasarlı almıssın ve dıledgn gbı keyfıne gore yapıp bnıceksın bızım mıllette hala sursında boya var burasında boya var deyıp aklını yesın mıllet keyfıne araba boyatr yabancı ulkede bızdede 98 model boyası yanmıs araclara orjınal boya derler agzım bozulmadan yazabıldım bu yazıyı :D

gercekten öyle 2 arabam motorunu yaptım içini söktümm sarıya boyattım kaput bagaj kapı yaparsam güzle olcak :))kara tren gibi gezicez acıkcası mesela cok insanda akrsılasıyorum boya yok diyo ya sonucta dısarıda kalıyo bence hiç gerek yok mesela benima rabada kayıt var değişen yok cok garip

Geri
Üst Alt